Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki van akivel történt...

Valaki van akivel történt hasonló?

Figyelt kérdés
volt 15 évesen egy egy éves kapcsolatom... a fiú eléggé nyomulós volt mindig is és kicsit erőszakos... sosem akartam, de ő sokszor simogatott, és fogdosott olyan helyeken, ahol nem engedném senkinek... én még fiatalnak éreztem magam, de ő nem figyelt rám.. egyszer túl messzire ment, és akkor otthagytam őt... azóta nem tudom elviselni ha megölelnek, megsimogatnak..

2016. dec. 21. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Pszichológusra nem gondoltál még? Ha egyedül nem tudsz ezen túljutni, ne fél tőle, ezért van. Gondolom a szexben is problémát jelent ez a dolog.


Nem tudom, mi segítene, hogy ez megszűnjön, talán valahogy tudatosítani, hogy az aki megölel, ő nem az az ember, aki a múltban erőszakos volt. Hogy aki megölel, az NORMÁLIS esetben szeretettel, szeretetből teszi. Ne engedd, hogy a múltad határozza meg az életed.


Talán még az is segít, ha épp olyan kedvedben érzed magad, hogy jól esett valami, vagy valaki kedves volt veled, te öleled meg őt. - őszintén, szeretetből. Hátha előbb-utóbb ez az érzés, amikor azt tapasztalod hogy ez ha őszinte akkor egy jó érzés és gesztus, felülírja a rossz régi beidegződést. Idővel már talán észreveszed, hogy már ezt veszed természetesnek, már ezt szoktad meg.

2016. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!