Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hallani szinte kizárólag...

Miért hallani szinte kizárólag negatív megjegyzéseket arra, aki gurulós bevásárlókocsit használ?

Figyelt kérdés

Ötvenes éveim közepét taposom és rengeteget kell cipekednem, mert rám marad a mindennapi főzéshez a bevásárlás a boltokban és a piacon. Nyáron megoldom kerékpárral, de ilyenkor nagyon elegem van a nehéz csomagokból.

Nem vagyok öreges, szeretem a modern dolgokat, de a praktikusakat is.

Kaptam egy gurulós bevásárlókocsit (egyesek banyatanknak hívják), ami jelentősen megkönnyítené a dolgom, de mindenhonnan lehurrognak. Úgy vagyok vele, hogy már egyszerűen nem érdekel, de mégis kíváncsi lennék rá, hogy mitől ez a diszkrimináció azokkal szemben, akik használják? Meg tudnátok indokolni?


Csak mellesleg jutott eszembe, hogy a bőröndjüket keréken rángatókat senki nem cikizi.



2016. dec. 21. 15:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az eddigi hozzászólásokból úgy látom, hogy inkább a tolerancia hiányzik. Megerősített abban, hogy használni fogom és nagyon tetszik az egyik hozzászólás, az amúgy hipermodern, fiatalos táskámra rá fogom írni, hogy BANYATRAKTOR. Csak hogy egy kicsit eltérjek az átlagtól.
2016. dec. 21. 16:18
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát most én is kedvet kaptam egyhez. Itt az egyik közeli üzletben olyan szép virágmintásakat kapni :)
2016. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%
azért hívják banyatanknak mert nagyrészt agresszív vénasszonyok használják, amúgy a nagy bőröndösöket szintén nem szeretik
2016. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
szóval nem magával a tárggyal van gond hanem a tipikus használóival, ezért van az előítélet
2016. dec. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%
Komplexusos vagy, kérdező és ezt kivetîted a banyatankra. 36 éves vagyok, két éve használok egy Ikeás golftáskát "banyatankként" (mellesleg a kutyámat szállítom benne) és soha senki nem szólt be. El nem hiszem, hogy másnak ugyanazért mindenki negatív megjegyzéseket tesz. Csak kivetíted a komplexusaidat, aztán jólesően duzzogsz otthon, mert te előre tudtad, hogy az a sok primitív le fogja nézni a te szabad szellemű lépésedet, hogy fiatalon banyatankozol.
2016. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

" Mert miért csúcsforgalomba mennek a piacra, miért megy a rinya az ülőhelyért, miért sipítoznak a pénztárnál ésatöbbi, ezerféle indok, amiért épp utálni kell az öregeket."



"a mocskos egyetemistáktól nem lehet férni a buszon!"

sajnos van elég indok

2016. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
34%

Tudod kérdező az a baj, hogy a banyatank az általában fegyver. Azzal kiválóan lehet tülekedni a tömegközlekedési eszközökön, kiváló úttorlasznak, sőt már jó ideje tapasztalom (kocsival járok) hogy forgalomlassítónak is alkalmas.


Kedvencem az volt, amikor nyáron mentem a kocsimért a szerelőhöz és a buszon (amin alig lehetett elférni) ül a mama, mellette a 4 kerekű high-tech banyatank a másik ülésen. Ott és akkor én pl szívesen leültem volna, mert szilikonmellű fiatal nőként tizenéves fiúcskák közt utazni egy idő után elég frusztráló :D

A másik, hogy pl a bolt előtt a lábamon rendszeresen szeretnének vele átgázolni.


Persze emberfüggő is, de a banyatank az hatalmat ruház használójára. Hogy ilyen teátrálisan fogalmazzak :D


25/l

2016. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nem a táskákkal meg a banyatankkal van a bajom, hanem azzal hogy az emberek jelentős része bunkó paraszt, mindegy hogy fiatal vagy öreg.


Banyatankot áthúzzák az ember lábán, megállítják az ajtóban, elfoglalnak vele plusz egy helyet az üléseknél. De ugyanez a háti táskásokkal, én utálom mikor valaki nem veszi le, és ahogy ülök az arcomba tolja a táskát.


Másik nagy halálom a női táska. Tipikusan az a dolog amit mindig a hónuk alá csapnak a nők, aztán vagy az ülő ember szemét szúrják ki vele, vagy az álló ember veséjét vakargatják...

2016. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat.:)
2016. dec. 22. 08:16
 20/20 anonim ***** válasza:
8%
Azon kívül hogy piszok sok helyet foglal, plusz az ilyen használók 95% NEM tud vetmennek vele az ember lábán?
2016. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!