Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem zavar? (a lényeg lent)

Csak engem zavar? (a lényeg lent)

Figyelt kérdés

A mai fiúk 80%-át nem érdekli a lányok belső értékei. Nekik nem számít az, hogy okos, művelt, olvasott, vicces a lány, ha külsőre nem hasonlít a magazinok címlapján lévő lányokra. Az olyan lányokat, akiknek a belső tulajdonságaik arra mutatnak rá, hogy olvasnak, őket elfelejtik, sőt ők lesznek a célpontok a közösségben..

Én még nem találkoztam olyan fúval, aki azt mondta, hogy mindene az olvasás.Pedig ha tudnák, hogy nem feltétlenül az a jó, ha a legújabb Iphone van a kezükben, drága cuccokban járnak stb.. Engem nagyon zavar az, hogy ők is elhitetik magukkal, hogy az olvasás nem "menő"

Egyáltalán vannak művelt fiúk, vagy csak a filmekben léteznek?

14/L



2016. dec. 27. 13:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kezdd el feldolgozni, hogy ez később sem változik. Az emberek nagy része nem lesz se komolyabb, se érettebb, se kevésbé felszínes. Egyszerűen idősebb.

Az olvasás önmagában semmit sem jelent. #7-es jól írta. Az ilyen szintű könyvek nem tesznek műveltebbé.

Azt se gondold, hogy a lányokra jellemzőbb, hogy műveltek. A te korodban még talán. A srácok próbálnak rivalizálni, keménykedni és hasonlók. Később azonban fordul a kocka. A könyvmoly és hasonló csajok elkerülnek egyetemre, ahol vesznek egy 180 fokos fordulatot. De a könyvmoly srácok továbbra is azok maradnak.

Igazából a saját korosztályomból, egy lányt sem tudok mondani, aki különösebben művelt lenne vagy lehetne vele komolyabban beszélgetni. De pár srácot igen.

2016. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!