Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit érez, hogyan jelentkezik...

Mit érez, hogyan jelentkezik a zavar annál, akinek bipoláris depressziója van, és a lényeg, hogy keverten jelentkeznek a tünetek?

Figyelt kérdés
Hogy kell ezt elképzelni,hogyan viselkedik és érez az ilyen személy? A hangsúly a kevert jelzőn van,önmagában értem azt,hogy van a lent és a fent,és ez periodikusan váktozik.

2016. máj. 6. 14:45
 1/2 A kérdező kommentje:
A kevertséget nem tudom értelmezni.
2016. máj. 6. 14:47
 2/2 anonim válasza:

A kevert "epizodot"?

Nekem volt tobb rosszabb idoszakom is. Az egyik borzaszto volt. Erre mondtak az orvosok , hogy bipolaris vagyok es kevert idoszakom van. ( bar en nemhiszem,hogy errol van szo, de leirom hogy velem mi volt)

Egy idoben teljesen jol voltam, minden ment a maga rendjen. Bar visszagondolva teljesen felelotlenul viselkedtem. Nem aludtam kb semmit, folyamatosan szorakoztam. Nem erdekelt a tanulas se semmi, csak hogy en"kihasznaljam az eletem". Majd szerintem ez utott ki. Elkezdtem negativan latni a dolgokat. Tobbszor jutott eszembe az ongyilkossag. De ez szamomra meg nem volt uj. Majd egyik este amikor aludni akartam, egy olyan gondolat ragadt a fejembe, hogy en most megfogok halni. Teljesen ketsegbe estem. Majd elkapott egy erzes,hogy egy alomba vagyok most. Ez nem is a valosag. Fenyeket lattam, hallottam es ereztem hogy valami jon felem. Ez parszor abba az idobe elo fordult meg. Egyebkent annyira szorongtam,hogy ebren lenni nem akartam. Tarsasagba alig birtam lenni. Hiaba mentem volna osszevissza,egyszeruen felesleges volt mert csak haza akartam menni. Kivulrol ez ugy latszott , hogy en folyamatosan csak beszelek, nem erdekel a masikkal mi van. Persze ez csak azert volt hogy eltereljem a gondolataimat a szorongasaimrol. Vagy eppen nem beszeltem. mert a fejembe harcoltam ezekkel. egyebkent nem latszott rajtam a szomorusag, csak annyit vettek eszre az emberek hogy mas vagyok. Es folyamatosan "bantottak" amiatt mert rosszul reagalom le a helyzeteket. Tulsagosan kiakadok valamiert,hasonlok. De keptelen voltam az erzeseim miatt esszeruen gondolkodni.

2016. dec. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!