Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan dolgoznád fel, hogy a...

Hogyan dolgoznád fel, hogy a legjobb barátod minden előzmény nélkül öngyilkos lett?

Figyelt kérdés
2016. dec. 28. 01:23
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Rám mások halála nincs hatással, ugyanúgy tudnék aludni aznap is. Persze fura lenne, hogy többé nem tudok vele beszélni és új embert kellene keresnem akiben bízhatok.
2016. dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Az élet megy tovább. Csinálnám amit eddig. Magamnak nem ártanák más hülyesége miatt! Annyival sem, hogy ezen agyalok, meg sajnálom stb. Mindenkinek van elég baja, gondja plusz terhek miatt. (ezt ne úgy értsd, hogy telibeszarnám a dolgot) szimplán elfogadnám, hogy ez van és kész. Elmult. Nekem van dolgom és arra kell figyeljek.
2016. dec. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát baromi nehezen az biztos. Tuti hibáztatnám magamat, amiért nem vettem észre, hogy erre készül.
2016. dec. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
3mas. És abba mi a jó, ha magad hibáztatod és rossz kedved lesz? Ő nem jön vissza, de te akár hetekig szenvedsz...
2016. dec. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Az emberek nem szoktak minden előzmény nélkül, ripsz-ropsz öngyilkosok lenni.

Az ilyesmi egy folyamat, ami nem villámcsapás szerűen következik be.

Az, hogy te nem ismerted fel a jeleket a legjobb barátodnál? ... hát az eléggé érdekes, de végül is nem vagy pszichiáter, gondolom.

Az életed megy tovább, gyászold meg és tanulj belőle.

2016. dec. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Sírnék az biztos és nem keveset, nem tudom mennyire lenne nehéz, de szerintem nagyon. Remélem nem történt meg veled és nem is tervezel semmi ilyesmit :(
2016. dec. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Nemhogy legjobb barátom nincs barátaim sincsennek szóval nemtudom de szerintem amiket írtak azok jók. :D
2016. dec. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem mindenkinek joga van kioltani a saját életét, ha ő úgy érzi, nem akarja tovább élni. És "indok" se kell hozzá, mert vannak emberek, akik ledegradálják mások öngyilkosságát, kb. úgy beszélnek a halottról, hogy "á, ezért a kis semmiségért felakasztotta magát?!"

Nem értem, miért nem lehet valakit legalább halálában békén hagyni.

Bocs' a kitérőért. Mivel joga van kioltani az életét az én szemléletem szerint, megpróbálnám elfogadni a döntését. Persze ezt mondani könnyebb, mint megtenni, de nem lehet visszahozni, akkor se, ha nem törődsz bele.

2016. dec. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Uhh...Részvétem. :(
2016. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Szégyellném magamat, amiért legjobb barátomnak neveztem úgy, hogy nem is figyeltem rá soha. Minden előzmény nélkül ugyanis senki nem lesz öngyilkos, szuicid alkat lévén ezzel tökéletesen tisztában vagyok.
2016. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!