Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Állandóan köhög, de nem képes...

Állandóan köhög, de nem képes a szája elé tenni a kezét?

Figyelt kérdés

40 éves felnőtt emberről van szó, ráadásul orvos. Ma reggel érzem, hogy el is kaptam tőle, és ő van felháborodva, ha rászólok...


Mit tehet az ilyennel tenni? Nem tudok rá hatni, de borzasztóan idegesítő.



2017. jan. 6. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Elárulom neked, hogy a kéz odatétele nem ér semmit, de ettöl függetlenül idegesíthet a dolog.
2017. jan. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hihihi, összevissza fröcsköl? Én biza jól letolnám.
2017. jan. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha járnál tömeg közlekedéssel, ilyen emberekkel naponta találkoznál. Köpköd, köhög, tüsszög, nem tesz semmit a szája elé, látszik a másik repülő nyál a levegőben. Ha megmondod, hogy engem zavar, és adok neki egy zsebkendőt, hogy legalább abba köhögjön, bunkó paraszt vagyok és elkezd kiabálni (szintén fröcsögő módon), hogy törődjek a saját dolgommal. Amikor azt mondom, hogy amikor azt a levegőt szennyezi, amibe én is kényszerítve vagyok, akkor az én dolgommá tette a cselekedetét és éppen a saját dolgommal foglalkozom.


Ez mindennapos.

Sok bunkó, tanulatlan ember van, akit az anyukája nem tanított higiéniára.


Többet nem tudsz tenni, mint szólni. Mondjuk szólhatsz a felettes hatóságnak. [link]

2017. jan. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd ha elkezdesz köhögni Te is, abból látni fogja, hogy a szád elé teszed a kezed, talán tanul belőle.
2017. jan. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegyél rá szájmaszkot. :-)
2017. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!