Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért "próbálkozik" állandóan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "próbálkozik" állandóan? Nem képes már végre lenyugodni?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt. Eleinte sokat veszekedtünk, 3 hónapig külön is voltunk. Nagyon felelőtlen életet élt, és össze-vissza költekezett. Ez nekem nagyon tetszett, mindig szóvá tettem és ebből lettek a viták.

Ő akart velem kibékülni, mondván, hogy rájött csak mellettem lehet normális élete. Kezdetben rendben is volt minden, rendezte az adósságait és úgy tűnt végre nem csak magával van elfoglalva mindig, hanem rám is odafigyel. De megint azt veszem észre, hogy állandóan bepróbálkozik, hogy még mit engedhet meg magának (megint pénzt akart kunyerálni, és ha csinál valamit egyszerre viszonzást vár érte). Nagyon meguntam, hogy mindig "résen" kell lennem, nem engedhetek neki semmiben, mert akkor egyszerre "vérszemet kap" és elpofátlanodik.

Ő akart visszajönni, nem én kértem. Jól tudta mik a "játékszabályok", akkor miért nem képes betartani őket?


2014. febr. 28. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszerűsítsd már le, hogy mi a problémád.


A pali rendezte az adósságait, vissza tért hozzád, de neked az a bajod, hogy a pénzét elkölti magára, vagy mi? Ha kunyerál meg ne adj neki.

2014. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!