Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24-25 éves lányok, nők!...

24-25 éves lányok, nők! Nektek milyen az életetek, hogy álltok ezeken a területeken: tanulás (főiskola/egyetem), munka, nyelvvizsga, jogosítvány, sport, barát, lakás, autó?

Figyelt kérdés

2017. jan. 8. 13:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%
Miért érdekel ez téged!
2017. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2%
* ?
2017. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
A bankkártyám adatait hova írhatom meg a nevemet és lakcímemet?
2017. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Bocsáss meg kérdező, én csak félrevezető választ írhatok, mert még csak 21 vagyok, mindössze nem tudtam elmenni szó nélkül amellett, hogy az első két válaszoló mekkora egy gyökér.
2017. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Bár én 26 éves vagyok, azért olyan nagyon "öregnek" talán nem számítok.. Másodéves vagyok a főiskolán levelező képzési rendben( korábban is tanultam felsőoktatásban, de rájöttem, hogy az a szak nem nekem való, így otthagytam). Munkám három és fél éve van ( ebből 5 hónapig voltam munkanélkülin ) , előtte néhány hónapig diákmunkásként is dolgoztam. Angolból van egy középfokú nyelvvizsgám, a jogsit az elkövetkezendő 1-2 évben jó lenne megcsinálni. Sportolni nem igazán szoktam bár szeretek nagyokat sétálni és kirándulni, ha időm engedi. Másfél éve férjnél vagyok, 1 éve van saját lakásunk, autót idén tervezünk venni. És Te, kedves kérdező? :)
2017. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem mi a baj ebben.. Szoktam rá kíváncsi lenni én is, hogy ki miből hova jut, milyen segítséggel.

24 éves vagyok. Albérletben a lakom. Jogosítványom 6eve van, nyáron akarok venni egy kis autót, addig gyűjtök rá. Közalkalmazottként dolgozom. Nyelvtudásom sajnos minimális, ezt sajnálom, kamatoztatni kellene.

2017. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Ugyan már ne kéressétek magatokat, hisz ki nem szeret MAGÁRÓL pofázni.
2017. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
25 éves vagyok: MSc utolsó félév, felső angol, közép német nyelvvizsgák. Nincs jogsim most fogom elkezdeni februárban, nem sportolok. Kb. 1 éve dolgozok. Lakás vásárlást tervezek kb. 2-3 éven belül a barátommal, akivel 3 éve vagyunk együtt.
2017. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Most fogok végezni a mesteren, mellette dolgozom főállásban-részmunkaidőben, végig dolgoztam a tanulmányaim mellett, úgyhogy 6 év munkatapasztalatom van. Van 2 nyelvvizsgám, jogsim nincs (és evidensem kocsim se).


Ez egyébként nagyon meglátszik az életemen, hogy a tanulmányaimat és a munkát helyeztem előtérbe, mert a magánéletem siralmas, de újévi fogadalmam, hogy azt is összekapom.


Van egy örökölt lakásom, sportolni nem nagyon van időm, de ha épp érzek annyi erőt magamban nap végén el szoktam járni fitnessre.


Párkapcsolatom nincs, barátaim vannak, de mindenki szét van szórva a világban, el van a kis saját életével így ritkán találkozunk.

2017. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem/főiskola - nincs

munka - segélyen vagyok, munkát keresek

nyelvvizsga - nincs, angolul tudok pár szót

jogsi - nincs

sport - nem sportolok

barát - van

lakás - nincs, páromnál lakom

autó - a változatosság kedvéért az sincs.

2017. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!