Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félelmet hogyan lehet legyőzni?

Félelmet hogyan lehet legyőzni?

Figyelt kérdés
Félek több dologtól mostanában besötétíti a napjaimat, rossz dolgokra gondolok és nem tudok kimászni belőle.
2017. jan. 8. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Mint pl?


A félelmet akaraterővel és a problémáink megoldásával győzhetjük le. És persze még ha félünk akkor is szembenézünk a problémáinkkal, különben a rabjává válunk.

2017. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon erős elhatározással.
2017. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen irrealis felelmeim voltak, nem irom le, mert nem akarok otleteket adni, de ami nagyon fontos, hogy tudd, hogy mindig van valahogy, es egy idovel (nekem ez par ev volt) az ember ingerkuszobe valtozik es gyakorlatilag megtanulsz egyuttelni a felelmeiddel.


Nekem a gyakorlatban az segitett, hogy semmi ilyesmire nem koncentralok, nem olvasom el a hireket, vicces dolgokkal es boldog emberekkel veszem korul magam, azota jol vagyok. Persze vannak rosszabb napok, amikor egy-egy negativ hullam magaval rant, de mar nem felek. :)

2017. jan. 9. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!