Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek, ha újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek, ha újra találkozunk?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, aki megtetszett tinderen. Napokig vártam,h lépjen, végül ráírtam és rögtön a lényegre tértem, hogy lenne-e kedve találkozni. Jól sikerült nagyon az első találkozásunk, aznap írt is egyből.


Úgy tűnt soha nem fogjuk összehozni a 2. találkozót, mert mindketten elég elfoglaltak voltunk, de dumálgattunk. Aztán kiderült ő nem keres komoly kapcsolatot, amire én elsőnek elutasítóan reagáltam, hogy szevasz, majd egy szenvedélyes vita alakult ki köztünk. Én nyiltan elmondtam,h a fő probléma az hogy ha szexpajtit keresek, azzal semmi baj, csak indítsunk már így az elejétől fogva. A lényeg, a lényeg, miután elég erős fizikai vonzalom van köztünk, megbeszéltük próbáljuk meg barátság extrákkal-t.


Továbbra se tudunk találkozni, mindketten ragaszkodtunk a saját dolgainkhoz, de a chatelgetés folytatódott, csak nagyrészt szexuális tartalommal, de egyre több dolgot tudtunk meg a másikról. Rengeteg közös volt bennünk és furcsa utalgatásai is, amiből azt suggalta, talán mégis többet szeretne. Ennyi elég is volt,h nálam is beindítsa a dolgokat, hogy itt a tökéletes srác, akire vártam. Persze nem mondtam neki.


Elérkezett a nagy nap, amikor megbeszéltük, hogy nála alszom. Egész nap nem jelentkezett, gondoltam mégis túl beszari. Nekem volt estére más programom is estére, elmentem a barátaimmal koncertre. Éjfélkor előtt ír, hogy mikor, engem vár. Egyrészt borzasztóan dühös voltam, másrészt egész nap az üzenetére vártam.


Végül átmentem, hisz két hete vártam, hogy újra találkozunk. Írtam neki, hogy nem akarom félrevezetni, nem ígérek semmit. Nem történt semmi köztünk, még egy csók sem. Elég bosszantó. Ő megsértődött és úgy vette csak aludni jöttem át, de ő se kezdeményezett, ahogy én azt elvártam volna. Ha már az éjszaka közepén átrugrok, akkor igen is dolgozzon meg, hogy lekerüljön az a bugyi. Reggel kikísért a villamoshoz és elváltunk.


Éreztem,hogy totál meg van sértődve, így írtam neki miután hazaértem. Semmi választ nem kaptam. Két hét eltelt. Pár nappal ezelőtt írtam neki, ha.már nincs megsértődve találkozhatnánk és megünnepelhetnénk bob dylan nobel-díját. Erre válaszol, hogy Ő nincs megsértődve, csak az érdeklődés elmúlt teljesen. Nem tudom elképzelni, hogy ne találjon vonzónak, miután előtte majd meg volt őrülve értem, csak meg akart bántani.


Két hét múlva megyek egy koncertre egyedül, ahol tudom, hogy ő is ott lesz és nagy valószínűséggel egyedül, mert nem szeret társasággal koncertre járni.


Nem tudom, ha meglátom, hogy viselkedjek vele. Köszönjek és nézzek át rajta vagy kacérkodjak, legyek szexi és csábítsam el? Egyáltalán, szerintetek fel tudnám kelteni a újra a figyelmét vagy annyira megsértődött, h büszkesége nem engedné? El tudnék képzelni egy olyan verziót is, hogy túllépünk a sérelmeinken és egy szép éjszakát töltünk együtt. Van erre esély?


(Bocsi, hogy hosszú lett.)



2016. okt. 18. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajistenem... ne haragudj, de ehhez a játszmázós, butus, tini-szintű történethez már fáradt vagyok... csak azért írok, hogy meglegyen a kérdés, és holnap egy(-2-3-4...) kv után le tudjam írni szépen (és nem bántó módon, ahogy most félálomban tenném) a problémákat. Addig is jó éjt!
2016. okt. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Béla azt mondta "nem vagyok haragtartó"
2016. okt. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Edes istenem... minek akarod magad megalazni meg jobban? A csavo szarik a fejedre konkretan - mikozben te minden apro jelbol tobbet vizionalsz -, es mikor nem inditottal egy szenvedelyes oral szoloval az eloszobaja kozepen, vegleg leszart teged (nem mintha valaha is erdekelte volna a korites a lyuk korul - de legalabb viszonylag oszinte volt). Es te ezek utan meg kacerkodni szeretnel vele? Inkabb nezz masik pasi utan.
2016. okt. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
azt írtam volna, amit 1. és 3.
2016. okt. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most azonnal tiltanám mindenhonnan. Meg ha írna, tutit lecarnám, de már rég.
2016. okt. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A srác egy éretlen gyökér. Mégis mit eszel rajta? Keresgélj tovább Tinderen, ha nincs jobb dolgod! Biztos találsz valakit, aki legalább az illúzióját megadja, hogy érdekled. (Vagy akár olyasvalakit, akit valóban érdekelsz.)
2016. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt eszi rajta, hogy ő a tökéletes pasi, mert szexmániás, és pici érdeklődést mutat iránta szerinte (szerintem csak beszlének általános dolgokról is, mert a csávó is unja folyton szextémát):

Még pár ilyen, és a kislány majd rájön, hogy milyen a tökéletes férfi...

2016. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az a gond, hogy ennek a lánynak az jelenti az érdeklődést, hogy valaki meg akarja csinálni esetleg és van köztük szikra
2016. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos, akkor nézzük objektíven: ennek a pasinak akkor (és CSAK akkor) vagy érdekes, ha nulla energiabefektetéssel szétteszed neki a lábad, gyakorlatilag tálcán kínálva magad. Még annyira se tart, hogy a saját időddel rendelkezz: ha csettint, ugorj az ágyába, és legyél vadmacska. Ha nem ezt kapja, akkor elveszíti az érdeklődését.

Kérdés: te ennyire tartod magad? Jó neked, ha gyakorlatilag ingyenprostiként kezel?

Ha ez neked megfelel, akkor egyszerűen csak közöld vele, hogy ha kedve van dugni, szóljon, és te repülsz az ágyába. Mert neki erre van igénye!

Ha ennél többre tartasz igényt, akkor olyat keress, aki képes megadni, mert ez a pasi nem fogja.

2016. okt. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te is megfogalmaztad: "Ha már az éjszaka közepén átugrok, akkor igen is dolgozzon meg, hogy lekerüljön az a bugyi."

De az említett fiúkánk még ezért is képtelen volt megdolgozni. (nem merte vagy ki tudja miért) Annak ellenére hogy ő eredetileg nem komoly kapcsolatot keresett. Szerintem maga sem tudja hogy mit akar. Ha tényleg akart volna valamit akkor azon az estén történik valami. Nem tudom hány éves lehet de egy 15 éves szintjén lehet nagyjából a leírtak alapján.

2016. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!