Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyire rossz lennék, amiért...

Ennyire rossz lennék, amiért tarkón vágtam?

Figyelt kérdés

Szóval szilveszterezni a haveri társasággal kivettünk egy erdei kis faházikót, abban buliztunk 10-en, azaz öt pár.

Az egyik pár lány tagja nekem jó barátnőm, a fiú pedig az én barátom haverja, úgy kerültek ők is oda- róluk lesz szó.

Szóval szilveszter utáni reggelen négyen leültünk reggelizni(velük voltunk egy szobában és persze felébresztettek minket). Picit másnapos voltam, nagyon éhes is, alig vártam nyeljek már le egy falatot. Előkészitettem a szendvicsemhez valókat, csorgó nyállal pucoltam magamnak uborkát majd leültem az asztalhoz. S ez a fiú amint ránézett a tányéromra rögtön elkapta az uborkámat, rátette a tányérja, közben mondta, hogy 'köszi' s már épp apritotta volna fel.

Rászóltam, hogy adja vissza mert az az enyém. Rá se hederitett, majd mérgemben tarkón csaptam, 'azt mondtam visszaadod'- közben. S igy már visszaadta, de vérig sértődött. Utána lehiggadtam, ettem, s mondtam hogy ne haragudjon, de nagyon éhes voltam, alig vártam egyem meg és erre elveszi. Ha mondta volna hogy pucoljak neki is, pucoltam volna de igy...

Aztán elmondta mindenkinek hogy én megcsaptam őt.


Szerintetek olyan rosszat tettem? 19L


2017. jan. 10. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
XDDDDDDDD
2017. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Én is tarkón vágtam volna.
2017. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ti megsértődnétek ezen? Csak azért mert még nem csináltam ilyet(gyerekkorom óta nem verekedtem) és most kijött belőlem.
2017. jan. 10. 18:46
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Bunkó volt, megkapta. Valószínű ha tovább kérleled, tojik rá és megeszi.


Jól tetted, ne sajnáld.

2017. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Mármint nem rátojik az uborkára és aztán leeszi róla:)
2017. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Ő volt a bunkó.
2017. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Milyen fiú, férfi az, aki egy ilyesmit körbemesélget, hogy sajnálják? Gyerekes és szánalmas.

Ne keríts nagy feneket a dolognak, ő volt a paraszt, ne kérj többet bocsánatot, ne is foglalkozz vele!

2017. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Megérdemelte, tipikus pofátlan fsz lehet, akibe azt nevelték, hogy semmibe vegye a nőket, és utána nem érti mi a baj, meg neki áll feljebb. Egyik haverom is ilyen volt, de őt nem nő, hanem a sértett nő barátja verte meg és nem sajnáltam.


Ne kérj bocsánatot tőle.

2017. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat- akkor tényleg jogos volt.

Hát akkor utána már elnézést kértem, de másnap is emlegette szóval nem hiszem hogy elfogadta. Azóta nem találkoztunk, akkor nap úgy tünt megharagudott rám, aztán kiváncsi vagyok emlegeti-e majd.

2017. jan. 10. 19:07
 10/15 Chopen ***** válasza:
Örüljön neki, hogy csak ennyit kapott, nekem a tányéromhoz nyúlkálna valaki levágnám a kezét.
2017. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!