Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem értem hogy ha egy lánynak...

Nem értem hogy ha egy lánynak azt mondják hogy "gyönyörű vagy " vagy "szép vagy" arra miért kell azt válaszolni hogy "Köszönöm"?

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 22:58
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
44%

Hozzáfűzném:

Az, hogy van egy helyes önértékelésem, amit nem rejtek véka alá és BÜSZKE VAGYOK MAGAMRA az elért dolgaimért, még nem, közel sem bunkóság.

Ha számodra abban nyilvánul meg, hogy valaki nem köszöni meg a közhelyes szavakat, akkor legyen, bunkó vagyok.

Mégsem álszent.


Még egyszer köszönöm a pezsdítő olvasnivalót!

2017. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Te unintelligens tákolmány! Arra vagy büszke, hogy ugyan megköszönni semmi kedved nincs a bókot, ehelyett nagyképűen, és bunkó módon vagy kussolsz, vagy azt mondod, hogy tudod??? Erre vagy büszke? Meg arra, hogy utálod a többi embert? Meg arra, hogy alig várod, hogy más embereknél kiverd a biztosítékot?! Tudod mi vagy te? Egy antiszociális, ostoba gyökér pitcsa, az!!

Meg arra is "büszke" vagy, hogy a te hamis "szépséged" az 5 kg vakolat sminkből áll, póthajból?? Erre vagy büszke? Te szánalomhalmaz!


Egyébként meg hiába ordibálsz te ordibálós majom, hiába emeled ki a szavakat, pont ezzel van kisebbségi komplexusod, hogy magyarázod a bizonyítványodat! És persze unintelligens marha vagy, hogy elmondja az összes válaszoló, hogy mitől is vagy bunkó és tahó, de te nem, továbbra se érted, és csak hajtogatod, hajtogatod a hülye mondataidat, MINT EGY BEAKADT LEMEZ!!


BEAKADT LEMEZ!!!


Így megérted?! Csupa nagybetűvel, csakis a te szinteden, szinteden! Ismétel, ismétel, ahogy te! Csak neked és csak itt, hogy megértsd!

2017. jan. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Nos, úgy veszem észre, hogy te akadtál ki, de rendesen.

Nincs se póthajam, köszönöm szépen, hosszú magától is. Sminket szintnén nem használok. De azért aranyos volt a feltételezés.

Megmosolyogtatott, hogy engem nevezel unintelligens meg gyökér pics*nak, holott veled ellentétben én ilyen szavak nélkül is érthetőbben fejeztem ki magam. :)

Csak az igazán ostoba embernek van szüksége káromkodásra, mikor már nem tudja pótolni semmivel a hiányos mondatokat.

Nem, nem hiszem, hogy gyökér pics* lennék, csak azért, mert nem hódolok be a társadalmi normák minden egyes aranyszabályának.

Nem utálom az embereket sem, csak a felszínes réteget, tudod, az olyanokat, mint te.

Büszke pedig azért vagyok magamra, többek között, mert a kitűzött céljaim felé haladok, és mindent megteszek az elérésükért. Nincs szükségem hozzá se bókokra, se káromkodásokra. Azért, mert képes vagyok kulturáltan elfogadni egy másik véleményt és van egy olyan önbizalmam, amit akárhogy is szeretnél, nem törsz meg a trágár szavaiddal.

Emberek és vélemények. Más és más. Nincs ezzel baj, mint már mondtam, te vagy az, aki nem érti, miről beszélek. Ezzel sincs baj. Csak ne húzd fel magad. Nem erre való ez az oldal. Volt egy kérdés. A te véleményed meg az enyém. Aki akart, egyetértett valamelyikünkkel.

Talán arrogánsan hangzottam, a célom mégsem az volt. Csupán fontosnak tartom, hogy megértsd végre: vannak nézetek a tiéden kívül is.

Azt pedig, hogy "Tudom", egy percig se mondtam, hogy a legutálatosabb hangnemben hagyja el a számat. Ellenkezőleg.

Még mindig nem ismersz. Előítéletes ember vagy, aki képtelen felfogni, hogy de, igenis léteznek emberek, akik megerősítés nélkül is szépnek tartják magukat és van egy önképük. Gondolkozz el, hogy ez neked miért nem adatott meg és próbálj rá megoldást találni. Mindehhez sok sikert kívánok!

Köszönöm a véleményed!

2017. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

"De ez úgy hangzik mintha érdem lenne hogy az..:D"



Nem a tényt köszöni meg, hanem azt, hogy te megjegyezted. Mert ő attól függetlenül szép, hogy te megjegyzed, de mgtörténhetne, hogy nem jegyzed meg. Olyan vagy, mint a régi rajztanárom. 5-öst adott, én megköszöntem, ő meg mindig: "magának köszönje", akkor mit válaszoljak, ba****eg.

2017. jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Még hozzáfűzném, hogy barátoknak én is szoktam azt válaszolni, hogy tudom. De amúgy itt nyelvi különbség van. Ilyenkor pont azon viccelünk, hogy másként értjük a dolgot. Aki köszönömöt mond, nem azt köszöni meg, hogy szép, hanem hogy te ezt megjegyezted. Mint amikor valakit megkérdezed, hogy: odaadnád a sót? Nem fogja az válaszolni, hogy igen, ha kinyújtom a kezem, és te előtte megkérsz, valószínűleg odaadnám.
2017. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

"És aj-aj, el vagy veszve abban, hogy mit illik.

Nem értek egyet, természetesen. Beidegződések és a társdalom a befolyásolható emberekbe belesulykolja az illemszabályokat, ahelyett, hogy arra tanítaná az embert, hogy kimondja a véleményét.

Értsd: szerintem nem érdemel köszönömöt a "szép vagy", míg az illem szerint igen.

Nem szívesen élek mások írott és íratlan szabályai szerint.

De azért érdekes okfejtés volt a tiéd. Köszönöm. "



nem nekem írtad, de válaszolnék. Én értem a társadalomról alkotott véleményed, bizonyos dolgokban én is így gondolom, de én azokat is hülyének nézem, akik iylen apróságokban lázadnak a társadalom ellen. Pl. amikor a társadalom megmondja, hány évesen szüljek, vagy mikor menjek férjhez, vagy mennyi a gyászév, akkor egyetértek veled. de akik iylen apróságokban érzik a társadalom béklyóit, hogy köszönöm vagy nem köszönöm, azoknak nincs elég problémájuk.

2017. jan. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

"A férfiak pedig többnyire logikusan gondolkoznak. 2



Mindkét nem logikusan gondolkodik, csak más logikai mezőn, más dolgokat tartva fontosnak, így saját logikája szerint mindkettő logikus. de a többiben igazad van.

2017. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!