Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeintetek rossz döntést...

Szeintetek rossz döntést hoztam? 21/L

Figyelt kérdés

ugye vizsgaidőszak van, megvan már 4 vizsgám 4 és 5ösökre... tegnap voltam az utolsón de sajnos nem mentem át mert pont egy olyan részbe kérdeztek bele amit nem olvastam el, mert azt hittem hogy nem kell...jövő hét szerdán megyek újra és ha akkor se sikerül, még lesz 1 alkalmam ( remélem sikerül). Viszont már egy több hete megigértem az egyik legjobb barátnőmnek, hogy elmegyek a szülinapi házibulijába.. Úgy tervezem hogy maximum koccintani fogok egy pohár valamivel, többet nem iszom..

És ugye ma, meg a többi nap ki se mozdulok és végig tanulok. Csak az a baj, hogy ő kinn lakik 30km-re szóval ott kell aludnom mert a legkorábbi busz 5 körül megy azthiszem... de úgy döntöttem, hogy elmegyek mert megigértem és addig is tanulok ezerrel


2017. jan. 14. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy aznap éjjel világosodnál meg. Nyugodtan menj el, most kb 2 óra tanulással több vagy kevesebb, nem mindegy?
2017. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi ha nem írtam, ma lenne a buli
2017. jan. 14. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jót is fog tenni a kikapcsolódás, addig legalább pihen az agyad :)
2017. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!