Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az ugy normalis,...

Szerintetek az ugy normalis, hogy meghivnak magukhoz vendegsegbe, de szinte mindent mi fizetunk?

Figyelt kérdés

Testveremek a csaladjaval meghivtak magukhoz hetvegere minket, mert uj lakast vettek kb fel eve, es szerettek volna, ha elmegyunk megnezni.

Tegnapelott estere ertunk oda, tegnap elmentunk a Bazilikaba mi 4en, es testverem es a lanya, mi szerettunk volna felmenni a toronyba, jottek ok is, de mindenkinek a jegyet mi fizettuk. Ma ismet elmentunk 3D-s moziba, mi 4en, illetve testverem es most a 2 gyereke, de szinten mi fizettuk az osszes jegyet, a 3D-s szemuvegeket, a popocornt, mindent... Hazafele bementunk a helyi ABC-be, es ismet vettunk felvagottat, sajtot, kenyeret, hogy legyen mit egyunk kozbe, amit szinten mi fizettuk.

Kicsit meglepodtem, mert eddig akarhanyszor elmentuk vendegsegbe nem mi fizettunk mindent, illetve amikor hozzank jonnek, akkor logikus modon mi fizetunk, mivel mi hivtuk meg oket...


2017. jan. 14. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

De gáz ez... ismerős a helyzet. Én is mindig valahogy azon az oldalon voltam, amelyiken ti, valahogy mindig "úgy jött ki a lépés", hogy tök természetes, hogy én fizetek.

Csak azt nem értem, hogy annak a családnak, akinek fizetek, közülük senkinek nem jut eszébe, hogy ez így nincs rendjén?! :\

2017. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

De náluk az ő ételuket ettétek, rezsit növeltetek, nem?

Semmi nincs ingyen..

2017. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Hátőőő, jah. Csak az egy mozi már önmagában fedezte az összes többletköltségüket rezsiben meg kajában :D
2017. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy mozitol éhen is lehetne halni v megfagyni
2017. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel alig voltunk otthon, ezert nem hiszem, hogy nagy szazalekban nott nekik a rezsi, a masik meg, hogy az o eteluket ettuk, ez nem pontosan van igy, mivel ok, hogy vettel ezt is, azt is, de mi is rengeteg mindent vettunk ott, amibol ettunk es ok is...
2017. jan. 14. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tipikusan az a helyzet, ahol mindenkinek magának kell fizetnie.


Egyrészt attól hogy vendégségbe mentek, még nem kötelező napokig etetni titeket. Másrészt a belépőket, hülyeségeket illett volna maguknak fizetni.


Alapból azt nem értem, miért fizettétek ki helyettük? Én ilyen esetekben előre elkérem a pénzt és úgy fizetek egybe.


De testvérek vagytok, gondolom meg tudod vele is beszélni a dolgokat.

2017. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem fogok vele itt 20.000-30.000 Ft-ert ciganykodni, hogy miert nem ti fizettetek, csak kicsit fura volt...
2017. jan. 14. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!