Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon kínos...

Csak szerintem nagyon kínos amit ez a gyerek csinál? Én érzem magam kínosan ha nézem.

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=ORxlf5WJzZg


Nincs mit hozzá fűznőm, szerintem röhejes. Miért videóznak ilyen kisgyerekek?


2017. jan. 15. 01:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Meglepően jól beszél 14 éves létére.

Amúgy ez a véleménye, miért ne mondhatná el? Ez a mai fiatalság, mi sem voltunk mások anno.. csak a mi időnkben még nem youtube volt.


Miért ne videózna? Ott van előtte a lehetőség, jó lesz idővel visszanéznie. Ha nem akarod akkor ne nézd.

2017. jan. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én megoldottam azzal, hogy nem néztem tovább 10-20 másodpercnél mikor a gyerek mondatalkotási készségeiből / beszédtémájából / szókincséből megállapítottam, hogy semmi hatással sem lenne az életemre ha nem nézném végig a 8 perces videóját -az időpazarláson kívül-.


Figyelj, én csak abban reménykedek, hogy egy nap ráébred arra az idő elteltével, hogy tulajdonképpen ennek mi értelme is volt és kicsit "okosabb" lesz. Én sem vállalnék fel túl sok mindent azon tetteimből, amiket gyerekként műveltem és sajnos a mai generációnak még arra is van lehetősége, hogy ezt a világhálón közzé tegye.

2017. jan. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Reagálnék az első hozzászólásra, tüzetesebben megvizsgálva: Miért beszélne jól a gyerek, mikor nem tud értelmesen fogalmazni annak ellenére, hogy láthatóan jobb sarok felé tekint néha, hogy olvassa a szöveget? -mármint az ő szempontjából jobbra-


A véleménynyilvánítás természetesen szabad, csak jó lenne, ha összeszedné a gondolatait rendesen és nem azt kéne végighallgatni hova süllyedt a "magyar youtube" közösség, vagy ha megindokolná, hogy kik, és hogy miért. Nálam egy youtube közösség legalább Dancsónál vagy Puzsérnál kezdődik, nem pedig valamilyen random bevásárlós csatorna, vagy a bebaszós live Molnár Krisztián(?)-tól..

2017. jan. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Meglepően jól beszél 14 éves létére?

Nem is mond semmit, csak visszaismétli a szövegeket amiket hall a többi nagyobb videóstól, meg mutogat a kezével és játssza a felnőttet. Kb. ennyit produkál ez a gyerek.

2017. jan. 15. 02:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A mi szemünkkel kínos, mert akárhogy is fáj... De még 24 éves fejjel is azt kell mondanom, hogy öregek vagyunk ehhez a korosztályhoz. Amikor gyerek voltam, a nagyobb srácok kínosnak tartották, hogy Pokemont nézünk. Mindig van valami ilyen. Most épp bárki felmehet youtube-ra és felrakhatja a dolgait.

Bizonyos tekintetben kínos, bizonyos tekintetben nem. Én sem látom az ilyen videók értelmét, de számomra az is kínos, amikor valaki órákon át azt nézi, hogy más játszik egy PC játékkal. Ha viszont, ezt leírom, szétszednek a gémerek...


A srác a korosztályához képest tényleg jól beszél. Őszintén szólva, egyetemen, a saját korosztályomon sem látom, hogy összeszedettebben tudna beszélni. Hangsúlyoz, gesztikulál, szüneteket tart és még sorolhatnám.

Lefelé, pedig mindkét oldalra néz. Olvasni, ilyen gyorsan kétlem, hogy tud. Szimplán egyes emberekre jellemző, hogy beszéd közben, amikor elgondolkoznak, a látóterük valamelyik sarkába néznek.


"Nem is mond semmit, csak visszaismétli a szövegeket amiket hall a többi nagyobb videóstól, meg mutogat a kezével és játssza a felnőttet. Kb. ennyit produkál ez a gyerek."

Üdvözlet az emberek között! Viselkedésmintákat tanulunk és az emberiség nagyobb része meg is marad ezen a szinten. Ráadásul a felnőttek nagyobb része is csak játssza a felnőttet.


Amúgy ki a tököm az az óvnmegkendri? Nálam is Dancsónál meg hálivúdégenszinél kezdődik a youtube közösség.

2017. jan. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De pont az hogy gesztikulál meg anyám kínja, és az egész olyan mint egy színészi játék, és ő épp a felnőtt videósokat játssza el, szerintem rohadt szánalmas. :D Rengeteg ilyen videós van egyébként idősebbek körében is, túljátsszák magukat semmi eredetiség nincs bennük. Nem véletlenül kapott ennyi dislike-ot.

Hát érdekes én nem járok egyetemre, de mégis ismerek embereket akik ezerszer összeszedettebben beszélnek 8 általánossal. De ha egy 14 évest meghallanék így beszélni valahol, hogy így játssza az arcát szerintem kiröhögném, nem hogy egy felnőttet.

Iszonyatosan mesterkélt. Nem tudok már mást mondani. A ráadás hogy kinéz a gyerek olyan 10 évesnek. Aztán egy 10 éves kinézetű gyerek papol arról hogy ,,hol tart a youtube közösség" meg a ,,legalja" stb. Ő aztán megmondja a 10 éves fejével. :DD Az ilyeneknek a szüleik nem látják hogy hogy égeti magát a gyerekük az interneten?

OwnMcKendry meg egy tipikus olyan videós, akiért oda vannak ezek a kis csírák mert nincs semmi komolyabb tartalma a videóinak csak jót lehet nevetni rajtuk.

2017. jan. 15. 04:42
 7/13 A kérdező kommentje:

Ja amúgy az a leggázabb hogy olyan komolysággal beszél erről a kis szarfos ügyről, mintha valami világháború tört volna ki vagy nem tudom.

De nem baj, legalább van min nevetni

2017. jan. 15. 04:48
 8/13 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=pBg275Nh9W0


Egy másik gyöngyszem, miután meghallottam majdnem megfulladtam a röhögéstől. :(

2017. jan. 15. 04:50
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezek azon ténykedések eredménye, amikor piftike, meg ödike apuka nélkül nő fel, és a kellő pillanatban nem kap akkora pofont, hogy átrepül a szoba végébe.

Anuka meg mindenért megdicséri, még ha púzott egy nagyon evés közben, azt is.

https://www.youtube.com/watch?v=2jiB6pkPkyo

2017. jan. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#5 persze hogy azt nézem, ahogy más játszik pc-s játékkal, mert nekem (felnőtt, dolgozó ember létemre) nem futja 300e-es gépre meg 16e-es játékra. Így sajnos játék helyett kénytelen vagyok azt nézni ahogy más, ki otthon lakik anyucinál és nincs gondja lakbérre, rezsire, étkezésre.. vagy éppenséggel 18-20 évesen subarut vesz az összegyűjtött pénzéből.
2017. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!