Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyennek gondolt egy- egy...

Gazell kérdése:

Milyennek gondolt egy- egy embert az alábbi nevekkel? (Nevek lent ⤵ )

Figyelt kérdés

1. Lana

2. Adél Lenke (kettő együtt)

3. Lilian

4. Hédi

5. Etelka


Fiú nevek:

1. Árpád

2. Ármándó (ezt csak viccből 😂)

3. Dániel


A könyvemhez kellenének, de nem tudom, hogy mit gondolnának az olvasók.

Minden választ köszönöm! ♥



2017. jan. 17. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Én nem a nevek alapján ítélek meg valakit, mert amúgy is kapta nem pedig saját választása volt.

Másrészt... mindenki a saját tapasztalatát írná le ehhez. Nekem van Árpád ismerősöm aki sík buta, és van Lilian aki meg egyetemista de rossz életet él.

2017. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Kedves Kérdező!

Minden második napon van ilyen kérdés,hogy milyen tulajdonságok illenek egy egy névhez.

A nevek után mindenki csak a fantázia és a képzelet után ad jelzőt,ki ki a maga gondolatai alapján.

A neveknek semmi köze ahhoz,hogy ki milyen.

Pl. a nagyapám Árpád volt,gépészmérnök,ezért én egy idős bácsit látok e név mögött,de ha jól belegondolok,van fiatal munkatársam is Árpád,aki pedig járműszerelő,és teljesen más karakter.

2017. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
A karaktereidet nem a nevük fogja különlegesség tenni, hanem a személyiségük. De nem egyik név sem tetszik a felsoroltak közük, kivéve a Dánielt és a Lanát. A Lana névről mindig Lana Lang jut eszembe a DC Comics-tól.
2017. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

A Lana nev tul atlagos es semmitmondo plane nem foszereplonek. Ha a Lana egy nagyon keveset szereplo karakter lenne, nem tul sok mondanivaloval, nem tul sok szemelyiseggel akkor arra jo. Persze szerintem legalabb is.

Adel Lenke aranyos es jatekos hatasu. Olyan vidam es mindenkinen a jot latja, kisugarzast ad. Szerintem .:)

Hedi az lehet komoly szemelyisegu. De lehet csak azert gondolom mert a felsorolasbol a Hedi az egyetlen nev amihez tudok kapcsolni egy ismerosomet es o komoly.

Az Etelka egy regies magyar nev, ritka ha egy fiatal lanyt hivnak ugy a mi idonkben. Hacsak nem felnottned adnad.

Az Arpaddal is ugyanigy vagyok. Az is inkabb felnotteken esetlen idos embereken gyakori. (Persze ez nem jelenti azt hogy Etelka meg Arpad nevu fiatal nem letezik, csak eleg ritka.)

Az Armando az ilyen tipikus "poen kozben ez a nev ugrik be eloszor" nincs benne tul sok fantazia.

Ha ilyen stilusu nev kell, ne azt ird le ami eloszor eszedbe jut.

Ha valami ilyen stilusu kell akkor lass tul az Armandon.

En ezeket gondolom (de akar tevedhetek is) :)

2017. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ejtsük gyorsan ki a Lana, Lilian, Ármándó (viccből) neveket.

Amikor én fiatal voltam, a Dánielek ki voltak gúnyolva vélhetően kétes nemi orientációjuk miatt, ami persze legtöbbször téves volt, ezért maradt rajtuk gúnyként.

Adél Lenke, Hédi, Etelka, Árpád pedig olyan felnőttes, komoly nevek, látszólag komoly embereknek. Tehát valahogy gyereknek nem állnak jó, én nem is tudom, hogy például az egykori Erzsik vagy Máriák hogyan tudtak gyerekek lenni ;)

2017. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Adél Lenke lenne a főszereplő, Lana csak egy mellékes.
2017. jan. 17. 20:02
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!♥
2017. jan. 17. 20:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Lana: tucat amcsi név.

Adél Lenke: ocsmány.

Lilian: tucat, béna, irritáló.

Hédi: béna magyar divatnév.

Etelka: néninév.


Árpád: szép, de régies.

Ármándó: viccnek is rossz.

Dániel: abszolút semmilyen.


Gondolom max. 12-13 éves kislány lehetsz. Aranyos, hogy könyvet szeretnél írni, csak másoknak ne nagyon mutasd majd meg. 10 év múlva megköszönöd.

2017. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Amikor én fiatal voltam, a Dánielek ki voltak gúnyolva vélhetően kétes nemi orientációjuk miatt, ami persze legtöbbször téves volt, ezért maradt rajtuk gúnyként."


Miért volt kétes? Mi maradt rajtuk? :D

2017. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Lana:Szerintem is egy mellekszerplohoz illik

Adel Lenke:A Lenke szerintem nem kell az adel viszont szerintem jatekos orult aranyos lanyhoz illene

Lilian:Valami gonoszhoz illik

Hedi:o is gonosz

Etelka:picit szerintem is idosekhez illik

Arpad:Vicces

Daniel:istennev ♡♡♡

2017. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!