Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy gond hanem...

Szerintetek nagy gond hanem állok be a sorba és nem vagyok olyan mint a velem egykorúak?

Figyelt kérdés

A velem egykorúak (azaz a huszonéves korosztály ) általában egyetemen vannak tök bulira veszik az életet ,szórják a pénzt stb..

Én mindig is azt éreztem hogy kicsit több vagyok ennél ,és komolyabb.

Engem jobban érdekel hogy félre tudjak tenni spóroljak hogy ne teljesen a szüleimtől függjek,illetve idővel függetlenedni tudjak.

Én is egyetemre járok ,viszont nem hetente megyek bulizni mint a nagy többség , hanem kb havonta ,kéthavonta..Hogy bírják ezt anyagilag akik állandóan minden buliban ott vannak??

Én tökre szégyelném magam ha kb.20-26éves koromban a szüleim pénzéből szórakozgatnék...


2017. jan. 21. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy dolgoznak is? Nálunk sokan dolgoznak egyetem melett ezért van plusz pénz szórakozni főleg ha a szülők állják a tandíjat. Egyébként nem kerül sokba a bulizás ha az ember okosan gazdálkodik. Nem baj ha nem állsz be a sorba de nem kell elitélni azokat akik szeretik kitapasztalni az egyetemi zsöngést. Én szeretek bulizni és a tamulmányi eredményeim is jók ha a 2t egybe lehet egyeztetni akkor semmi baj nincs ezzel.
2017. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az egyetemisták nagy része dolgozik is. Sokán már középiskola mellett dolgoznak (én is).

Van akinek a segge alá teszik a jogsit, kocsit, bulikat meg mindent.

Van aki elmegy és megdolgozik érte mert a szülők nem engedhetik vagy nem akarják megengedni maguknak.

És vannak akiknek szintén nem teszik a seggük alá, de elvárják és a munka fogalmát nem is ismerik.

Én is tudok félre tenni, de mellette tudok a saját kocsimba benzint venni és a saját kajámat fizetni annak ellenére hogy még otthon élek. De ettől még havi 2-3 iszogatás vagy buli belefér. Annyi hogy sokat rohadok melóhelyen. De mivel már középsuli óta csinálom így már rutinból megy edzés előtt.

2017. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jajj, valaki kellemetlenül érzi magát amiért nem lóg annyit mint mások, ezért beszólnak neki, és most megerősítésre vár másoktól hogy megmaradjon az önbizalma.. Remélem nem pszichológia szakra jársz.


"Szerintetek nagy gond hanem állok be a sorba és nem vagyok olyan mint a velem egykorúak?"

Nagyon nagy baj, húhaaa. Hülye kérdésre szarkasztikus válasz.. Szinte sugárzik belőled mit érzel.

2017. jan. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebben egy óriásit tévedsz: "Én mindig is azt éreztem hogy kicsit több vagyok ennél"

Attól, hogy életed teljében a meglévő értékrended spórolásra sarkall, még nem vagy több. Persze nem is mindig az a jó, amit a többség csinál, de valamit jelent. Itt például azt, hogy amíg lehet, kiélik magukat, mert később mocskosul nem lesz rá idejük. Ki vitatná el ezt tőlük?

2017. jan. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit videkén látod a helyzetet. Én sem 20-26 érden buktattam annyi pénzéből, hanem 18-22 éves koromig... milyen túlkoros ismerőseid vannak neked??

Amúgy sem egy vagyon egy buli. Valami 400ft lehetett az egyetemi discó. Ismerődőkhöz vittünk egy üveg valamit és ott alapoztunk. Ketten egy 800 ftos pálinkával odaállítani sem egy vagyon.

Aki meg minden héken a táncparketten pörög, az link.

2017. jan. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit 'cifrán' látod a helyzetet. *
2017. jan. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem 20-26 évesen buliztam anyu pénzéből, hanem... *
2017. jan. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!