Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok a gyúros...

Ti is utáljátok a gyúros szubkulturát?

Figyelt kérdés

Nekem nem az izmos emberekkel van gondom, hanem az olyanokkal, akik nagy ügyet csinálnak abból, hogy izmosak: közösségi oldalakon pózolnak, és lájkokat vadásznak, hogy elismerjêk őket.


Itt ezen az oldalon is sokan szokták javasolni önbizalomhiányos és szerencsétlen nőtlen embereknek, hogy kezdjen el gyúrni, hiszen attól megnő az önbizalmuk. Oké, biztos. De ettől valódi önbizalma lesz az embernek, vagy csak egy egocentrikus magamutogató valaki lesz belőle is? Mert szerintem ez röhejes. Szerintem ez ahelyett, hogy önbizalmat adna, eltorzítja az énképet, és ezt az eltorzult énképet nevezik majd önbizalomnak.


És miért van az, hogy a gyúros emberek többet képzelnek magukról általában? Ha megnézzük akkor az élet más területein sikertelenek voltak, és ebbe menekültek, hogy lehessen sikerélményük, ők is érjenek már valamit. Nyílván ezt most a kopasz ész nélküli csoportra értem (persze nem általánosítok).


Akkor ott vannak az edzős blogok, az előtte-utána képek, hogy nézzem már meg, ő is megcsinálta, én is megtudom. De ez megint arról szól, hogy ismerjem már el őt az izmaiért.


Hozok egy mai példát: Pumped Gabo. Vajon akkor is ilyen felkapott lenne, ha egy sovány hülyegyerek lenne?


Hozzátenném: Az olyan emberek, akik ezt a szívükből csinálják, azokkal nincs problémám, és tisztelem őket.


2017. jan. 24. 08:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Várjál várjál...a kérdésedben ott van, hogy UTÁLOD!

én is utálom, majd felelősségre vonsz? WTF?:D

2017. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Jól van többszörös európai súlyemelő világbajnok és olimpikon. :'D
2017. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, de nem a gyúrást utálom. Magát a szubkultúrát csak. Illetve igen, a "gyúrást" utálom, mert aki azt mondja, hogy most "lemegyek gyúrni", egyből látszik hogy mivel azonosítja ezt a sportot, azzal a szubkultúrával, ami nekem nem szimpatikus.


Így azt mondom, hogy aki azt mondja: "Lemegyek a konditerembe testet építeni". Az már komolyan gondolja.

2017. jan. 24. 13:52
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez hülye... :)
2017. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Magyarázd meg, hogy miért.
2017. jan. 24. 14:09
 16/17 anonim ***** válasza:

"Lemegyek a konditerembe testet építeni"


Igeeen, aki napi 3 szor lemegy súlyokat emelni és nyomatja a porokat aztán az nagy sport, igazán elismerésre méltó.... (irónia)

2017. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Te tényleg ennyire hülye vagy vagy csak troll vagy?


Ez a "gyúrós" szubkultúra, amit írtál.


A "Lemegyek a konditerembe testet építeni" olyan emberekre vonatkozik, akik versenyszerűen űzik a sportot.

2017. jan. 24. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!