Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkó, beképzelt, nagyképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó, beképzelt, nagyképű vagyok. Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Azon veszem észre megam, hogy kezdek személyiség zavaros lenni. Tudom magamról hogy helyes, jóképű, és király vagyok. Sokszor az osztálytársaimmal nagyon bunkó vagyok, de persze csak olyanokkal akik nem ártottak nekem, csak egyszerűen bántom őket meg röhögök rajtuk mert ők nem olyan menők (fiúkkal lányokkal is ezt csinálom). Van egy baráti köröm, meg még azon kivűl pár ember akivel joban vagyok. Aki nem a barátom, az nagyon felnéz rám emiatt, vagy nagyon utál. Tehát népszerű is vagyok, de sokaknak elege van a nagy egombol.

Van egy gyönyörű barátnőm, ő is az osztálybol, de félek hogy emiatt a nagyképűség miatt egyszer csak berág, és ott hagy.

Hogy csináljam hogy szeressenek akiet megbántottam? abba szeretném ezt a nagyképűséget hagyni, mert már arra is kb. nagyképű vagyok h 90en lájkoljAk a profilképem.

köszi

17/F


2011. dec. 13. 15:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
vegyél vissza az arcodból :D
2011. dec. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat de te vagy az igazi lúzer nem akit szivatsz mert épp eszű ember ok nélkül pusztán kárörvendésből nem csinál ilyen dolgokat
2011. dec. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Úgy néz ki tudod mi a gond magaddal, akkor azt is tudnod kéne, hogy hogyan tudsz rajta segíteni..

Gondold bele magad az ő helyzetükbe neked hogy esne.

Nem lehet mindenki akkora ász mint te ;)

2011. dec. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Több helyesírási hibát is vétettél a rövid írásodban. Tehát egy közepes tanuló lehetsz egy gyenge iskolában. Egy teljesen átlagos hülyegyerek vagy. Több gépelési hibád is volt, tehát igénytelen is vagy.

Sportolj! Indulj el egy versenyen és meglátod, hogy milyen gyenge vagy!

[link]

2011. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolod keress meg.Szívesen szétrúgom a segged,aztán majd én is röhögök rajtad egy jót amikor elbőgöd magad,mint egy pisis kislány.Hátha segít...


Üdv,egy birkózó.

2011. dec. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
öld meg magad!
2011. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit tudnál tenni?Visszaveszel az arcodból...Nem bántasz másokat ok nélkül.Gondolj bele,hogy neked milyen lenne,ha valaki,aki magát ilyen nagymenőnek tartja,kinézne magának téged és elkezdene piszkálni...

Nálunk is,még középsuliban voltak ilyen emberek mint te.Nagyon nem bírtam őket.Nekem mondjuk sosem szóltak be,de borzasztóan idegesítőek voltak.Ezekszerint,már ne haragudj de te is egy tipikus hülyegyerek vagy.

20l

2011. dec. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
akaraterő, koncentráció a célra(rossz szokások elhagyása), mindig abbahagyod, ha észreveszed aztán egyre gyakrabban veszed észre a végén pedig már bele se kezdesz
2011. dec. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
63%

Ha ez segít rajtad, szívesen találkoznék veled és kiütném az összes fogadat, miután a szemed láttára húztam meg a gyönyörű barátnődet!;)

17/F

2011. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%

Én lány vagyok és 150en like-oljak a képem. :)

Oda vannak értem a pasik. De én nem szólok be senkinek ok nélkül.. Tudom,hogy megtehetem és ki is használom ,hogy oda vannak értem!

Ne akarj megváltozni,csak ne szólj be másoknak,légy kedves,nehéz lesz,de menni fog. :)

17 L

2011. dec. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!