Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem kedvelnek az emberek...

Nem kedvelnek az emberek annyira mint másokat, miért? 15/F

Figyelt kérdés
Kicsit visszahúzódó típus vagyok, nem merek mások felé nyitni, de ha valaki odajön hozzám akkor szívesen beszélek vele. Nem képzelek magamról semmit, nem érzem magam különbnek másoknál, de mégis leszól mindenki, hogy csicska, stb. vagyok. Nem járok drága cuccokban mint pl.: Air Max, Pull & Bear pulcsi, csőgatya etc. Az egyik haverom aki azt állítja, hogy én vagyok a legjobb barátja mégis ő mondja másoknak, hogy csicska vagyok. Ennek az lett az eredménye, hogy pesszimista lettem így a 8 év alatt. Már mindenben a rosszat látom ezt legtöbbször ki is nyilvánítom. Ha valaki mond nekem valamit amivel szid és ócsárol, teszek rá már fel sem veszem (eddig sem vettem fel de most mégjobban teszek rá). De nem értem, hogy pár ember akit "nagyobbra" néznek mond valamit rólam, s már mindenki el is hiszi. Utálom az osztályt amibe járok mert a 8 év alatt teljesen tönkre tették az önbizalmam és nem merek máshoz odamenni barátkozni.

2015. márc. 9. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen ezzel.az nem barát aki a hátad mögött kibeszél. Azért mert valaki nem vágány az iskolában ilyesmit éreznek. Elmúlik majd a suli észre sem veszed milyen gyorsan és akkor már nem kell látnod ezeket a csitriket. Ennyit tudok mondani
2015. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

majd ha idősebb leszel, lesznek haverok, ne aggódj. most még,nem az a lényeg a korosztályodnak, hogy bent mi van, hanem az, hogy kint mit látnak, elítélnek és megítélnek. majd ha kicsit idősödtök, akkor sok ismerősöd meg fog változni, és majd rájönnek, és talán meg is bánják, hogy lecsicskáztak. nem is szabad felvenni, ha ócsárolnak. a te korodban, engem is ócsároltak, leköptek néha a saját osztály/sulis társaim, és még nem is fiú vagyok :) nem szabad felvenni. mondanám, hogy csak a saját fejed és szíved vezessen, ne mások akarata, de ez is lehet veszélyes, abból a szempontból, hogy olyan szinten könnyű még a te korodban baromi makaccsá, és befordulvá, vagy akár nemtörődömmé válni, hogy az csak na... de semmiképpen ne vedd fel, ha szapulnak. állj ki magadért. nézz a tükörbe minden reggel, és mondd ki, hogy igenis hiszel abban a srácban, akit látsz, és ne mások véleménye építse a személyiséged, hanem te magad.

sok sikert kívánok, minimum egy káddal, mert átérzem a szitut.

2015. márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked egy igazi jó barátra van szükséged. ;) Ne aggódj, biztos fogsz találni. Sajnos türelmesnek kell lenni, én is az vagyok. Sok sikert 15/L
2015. márc. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni, írj!
2015. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen...engrm.is az általános iskola 8 éve tett tönkre.


Nagyon csúnya voltam és semmibe vettek és belőlelm magukba szívták az önbizalmat.


Azóta nagyon megszépültem ahoz képest és találkoztam a régi osztalytarsammal és elkezdi: ú de csúnya vagy.


Ba***a meg... Kik ezek??? Ja... Cigizős swag sapkás szokásos melegrk..


Elkezdi nekem hogy: és akkor most menő vagy hogy napszemüveg van rajtad? (biciklizéshez).. Kár hogy nem szóltam vissza hogy : és akkor menő vagy mert sapka van rajtad az is fordítva?..


Meg a másik mutatta azt a kis izmát ami van.. Azt mondja kiabálva.. Ilyen neked soha nem lesz...

Utána jutott eszembe hogy meg kellett volna kérdezni: Miért mi ez? Krumpli?


Szóval addj magadra és ne lássanak sokáig..


Minden kis hibájukat elemezd ki és vésd az eszekbe azokat és hogy hogyan tudsz visszavágni nekik.

Majd térj vissza új külsővel és szívd ki belőlük az önbizalmat amit elvettek tőled, most te ne foglalmozz velük, te ne figyelj rájuk és te szóld le őket mert most ők lesznek a kis emberek és te lesz a normális eszű.



16/f

2015. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!