Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hatalmas bulinak éltétek...

Ti hatalmas bulinak éltétek meg az egyetemet, vagy nem volt akkora szórakozás?

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki komolyan veszi, annak nem hatalmas buli. Nem mindenkinek elég a kettes, hármas.
2017. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Én tanulni mentem oda, nem alibizni. Nem tekintem szakembernek azt, aki valahogy elvergődik a diplomáig, aztán megvan a papírja és előlem veszi el az állást.
2017. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pont az vagyok, akinek elég, ha görbül, csak valahogy legyen meg a diploma. Mégse buli az élet, meg móka, meg kacagás, mert közben folyamatosan dolgozom. De ha esetleg a mostaniról mennem kellene, könnyen lehet, hogy én is "elvenném" a kettes-hármas diplomámmal egy színötös elől a munkahelyet, mivel sikerült szakmai tapasztalatot és ajánlóleveleket begyűjtenem, és bőven többet, mint amit az egyetem kötelezően előír.

Szóval nem, nem buli, de az motivál, hogy egyszer majd talán jó lesz. Bár a gimiben is ez motivált, hogy majd egyetemen milyen jó lesz :D

2017. jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon nem. Ilyen téren minőségi ugrás volt lediplomázni és munkába állni, sokáig kisebbfajta csodának éreztem, hogy szabadok az estéim és a hétvégéim.
2017. jan. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Akinek 2-es, 3-as jegyei vannak, annak olyan a tudása is. Piszkosul nem mindegy, hogy milyen tudással tervez valaki hidat, vagy műt meg valakit. Mert neki elég a kettes szintű tudás is. Köszi.
2017. jan. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
#5a kettesek nem fognak hidakat tervezni...
2017. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
60%
Akkor én valami űrlény vagyok, hogy hetente-kéthetente eljártam bulizni, és 4,2 alatti átlagom sose volt, és 5-ösre diplomáztam :D :D
2017. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1) Nem minden egyetemista tervez hidat, és műt. Lehet olyan dolgokat is csinálni, amik nem járnak tragikus veszteséggel, és ha elbaltázom, akkor csak magamnak csináltam plusz munkát, ennyi.

2) Teljesen mindegy, hogy te személy szerint mit gondolsz a kettesek hozzáállásáról, ha mégis őket veszik fel a több tapasztalat miatt :)

2017. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kiesik a suliból, mitől lenne már több tapasztalata. Tudod, kapcsolati tőke sajnos sokkal többet számit, mint a rátermettség, elhivatottság.
2017. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, én nem fogalmaztam világosan.

Én arra az esetre gondoltam, amikor valaki dolgozni jár, ezért a vizsgákra nincs annyi ideje. Kettes-négyes között ellesz, viszont több szakmai tapasztalatot szerez, mint aki csak az egyetem által előírt gyakorlatot teljesíti.

2017. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!