Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az élet minden területén...

Ha az élet minden területén fogyatékosnak tartanak és kiröhögnek úgy van értelme tovább élni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 17:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Akárhova megyek mindig ugyanazokat a megvető, lenéző tekinteteket kapom mindenkitől, és mondjuk egy boltban a pénztárosok meg hajlamosak kiszolgálás után rajtam röhögni. Buszon a sofőr is amikor jegyet kérek időnként megkérdezi 90%os kell-e, ez is utalhat ilyesmire
2017. jan. 29. 17:14
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja és ismerőseim se nagyon vannak, kutya se akar velem ismerkedni
2017. jan. 29. 17:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad, védd magad.
2017. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem kell azonosulni azokkal a negatívumokkal amit rólad tartanak és nem kellene ettől függővé tenned lelki állapotodat.

Keress máshol ismerősöket, barátokat, más, nem-lehúzó közösséget próbálj találni.

2017. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak veled ilyeneknek az emberek. Egymással is. Lehet túlreagálod. Nekem is beszólt ma a buszsofőr. Vonatpótló buszra szállok fel kérdezem, ez megy e xy városba? Erre "nem megy sehova, nincs lába, ez gurul" és akkor ezen röhögtek nagyban a kalauz csávóval :D Most ezen meg kéne sértődnöm nekem is? Nem. Elfogadom hogy ők megrekedtek ezen az értelmi szinten és inkább sajnálom őket sem mint haragszom rájuk. Tedd te is ezt. Az ostoba emberek primitív, bunkó (de szerintük szellemes) megjegyzéseit soha ne vedd fel! Tartsd magad többre náluk, azt jólvan. :D Nekem bevált.
2017. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
engem is mindenki hulyenek tart nem is vagyok jo nagyon semmire, de boltban buszon meg sose gunyoltak ki, ahhoz vmi igen furcsa dolgot kell muvelned szerintem hogy csak ugy rohogjenek mi csinalsz te???
2017. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van egy kis beszédhibám, kicsit nehezen érthető a beszédem néha. Meg feszült is vagyok emberek előtt
2017. jan. 29. 18:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, az egyik legocsmányabb dolog olyan miatt kinevetni, megvetni valakit, amiről nem tehet. Ne vegye el az életkedvedet, hogy primitív emberek viccelődnek veled, a lényeg, hogy ne hagyd magad, mutass erőt.
2017. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Te tudod magadról, hogy ki vagy és ki nem vagy, ez a legfontosabb. Mások véleménye pedig másodlagos, próbálj meg túllépni az ilyen primitív embereken. Ha abba fekteted az energiádat hogy ezekkel törődj és visszagondolj rájuk, akkor az valóban sehova nem vezet. Igenis van értelme tovább élni, mert akár hiszed-akár nem, rengeteg szép dolog várhat még rád az életben, ne dobd el ezeket magadtól. Ezeknek az embereknek pedig vissza fogja még adni ezt a sors, nem is egyszer.
2017. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A magyarok többsége ilyen. Üdv itthon honfitárs!
2017. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!