Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lenne 24 orad amiben...

Ha lenne 24 orad amiben minden emberileg lehetseges dolgot megtehetnel kovetkezmenyek nelkul ( mert mikor elmulik a 24 ora minden amit tettel semmisse valik) mit tennel?

Figyelt kérdés
Nincsenek szuper erok se, vegtelen vagyon.

2017. jan. 30. 12:45
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Ez a kerdes azt hivatott felszinre hozni amit az ember kiprobalna de azert mert nem osztonleny es nem szornyeteg nem teszi. Attol hogy valaki gyilkolast irt nem rossz ember a valosagban nem.teszi meg ez meg egy elmeleti kerdes.
2017. jan. 30. 23:15
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

A bevitt kalóriamennyiség is eltűnik? Ez esetben 24 órán keresztül ennék, lehetőleg sok pizzát és csokit, energiaitalt és édes gyümölcsleveket innék. Nyami.

Egyébként nem vagyok őrült, nem ölnék meg senkit meg ilyen baromságok.

2017. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Mikor elsőnek belegondoltam nekem is ilyesmi jutott eszembe mint amit Chaosix írt, de jobban belegondolva unalmas lenne, nem lenne ott az az izgalom mint amit a lebukástól való félelem nyújt, hogy vajon túl jártam-e a rendőrök eszén vagy sem. Én azt a nőt ölném meg, akit mindennél jobban, tiszta szívemből szeretek(nem édesanyámat mielőtt valaki félre értené). Kíváncsi lennék milyen érzés elvenni olyas valakitől mindent, akit mindennél jobban szeretek. Az enyém lenne mindenestül.
2017. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Jó hülye vagy fiam!
2017. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Hát a válaszodat elnézve, nálad biztos nem vagyok hülyébb. Még a szavakat is kár pazarolni rád...
2017. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

19:14


Bocsi,aranyos vagy!:):)

2017. febr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Én azt válaszoltam, hogy nem ölnék meg senkit, viszont kegyetlenkednék :P

Nem értem, miért lenne baj az, ha valaki ilyen helyzetben gyilkolna, azt, hogy 24 óra után minden semmissé válik, én úgy értelmeztem, hogy a megkínzott emberek sebei beforrnak és eltűnnek az emlékeik, az esetleg elkapott AIDS, vagy fejlődésnek indult embrió is eltűnik, a politikusaink altesti panaszai megszűnnek, és az emberek elfelejtik, hogy mit hadobáltam nekik össze-vissza.

Ha minden tett semmissé válik, akkor a halottak is feltámadnak, az emberek pedig nem emlékeznek arra, hogy egy ámokfutó Chaosix (ha elírtam, bocsi, de emlékezetből tolom) terrorizálta a lakosságot.

Akár azt is kipróbálhatnám, milyen a jeges Dunába ugrani egy ötvenkilós sziklával a nyakamban meztelenül, miután a számba helyeztem egy ciánkapszulát, mivel másnap reggel a saját ágyamban ébrednék, pizsamában, száraz hajjal és sérülések nélkül.

Egy ilyen alternatív világban szerintem épp annyira "bűn" ölni, mint akármelyik videojátékban. Másnap úgyis újraindul a pálya, nem?

2017. febr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Újraindul,csak nem tudod többször azt a pályát végig vinni evidens,mert csak egyszer van meg a 24 óra. Én biztosan olyan dolgokat tennék amiknek a következményére kíváncsi vagyok (nem feltétlenül rosszakat), amiknek a végkimenetelét nem tudhatom, és ha jól sül el valamelyik,(pl megcsókolom aki tetszik, és összejövünk) azt megcsinálom másnap.

Ezzel a 24 órával nem csak kiélheti az ember a kíváncsisägát hanem kirpóbálhat sorsfordító döntéseket, hogy tudja mi a helyes út vagy számára megfelelõ.

2017. febr. 2. 10:25
 29/33 anonim ***** válasza:

megölném akiket gyülölök.és bankot rabolnék.

és cigánylányokat dugnék.

2017. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
10. te tapasztalatból mondod?
2017. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!