Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha bármit megtehetnél mindenfé...

Ha bármit megtehetnél mindenféle korlátok nélkül mik lennének azok?

Figyelt kérdés

Azért került ide ez a kérdés mert szerintem az ezotériába tartozik az efféle "álmodozás".


Nagyon kíváncsi vagyok arra hogy ki mit mond,mi az amit megtenne ha tényleg semmi következménye és határa nem lenne semminek.


Az én listám:

-------------

Bármit ingyen megkaphatnék,nekem nem kellene pénzt használnom.


Megszüntetném a világon a nyomorúságot,minden embernek legyen meg legalább egy normális,egészséges létminimuma amiben kényelmesen lehet élni,egyenlő esélyek.


Beszereznék egy időgépet.


Összeszedném Hitlert,Sztálint,Churchillt,Einsteint,Leonardo Da Vinci-t,Josef Mengelét,és efféle embereket,akik mind érdekelnek engem és meghallgatnám őket.


Esetleg megváltoztatnám a történelmet.

Pl világháborúban náci győzelem,szovjet győzelem,vagy valami más alternatíva,és ami tényleg jó világot eredményezne a mostani világban azt választanám véglegesen.


Örök életem lenne beleértve azokat is akiknek szintén örök életet szeretnék kívánni.


Bármilyen drogot használhatnék elvonási tünetek és utólagos sóvárgások nélkül.


Semmi sem károsítaná az egészségemet.


Bárkit megölhetnék egy kívánsággal.


És a fő,NEM élnék vissza ezekkel a képességekkel,csak a fantáziámat engedtem szabadon.


Most,hogy én leírtam mindent amit megtennék,kíváncsi vagyok arra hogy ti mit csinálnátok.Természetes hogy öld megy mindenkinek aki normálisan szól a témához.



2016. nov. 20. 22:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Kis kiegészítés:


A nagy történelmi alakokkal HOSSZASAN ELBESZÉLGETNÉK.Hülyén hangzik hogy meghallgatom őket...

Tehát tőlük mindent megtudnék ami kétséges infőkat takar.


Kideríteném hogy van-e túlvilág,és van-e értelme bármiféle vallásnak.

2016. nov. 20. 22:25
 2/17 anonim ***** válasza:
45%

Ennyire vadul egyszerűen nem is akarok álmodozni most...


Viszont repülnék... Na, az nagyon vonz. Tériszonytól függetlenül (no igen, ha kívánhatnám, hogy leesve se lesz bajom, az segítene valamit :D nem sokat, mert irreális a tériszonyom, de mégis, no).

2016. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Csapjuk hozzá a teleportációt is vagy a NAGYON gyors repülést, hogy sutty, ott teremhessek mndjunk Death Valleyben, ha épp akarok.


De a történelmi személyiségekkel beszélgetés is szimpatikus. Annyira izgalmas lenni látni is mindenfélét. Nekem ugyan a jelenkor is csodás (megerősíteném a lelkemet s megnézném még Észak-Koreát is, csak oda kellene valami szuper védelem vagy láthatatlanság. és a teleportáció/gyors repülés megint, sokáig nem akarnék ott lenni), a múlt az már túl sok is lenne nekem. De érdekelne, csak lehetetlennek tartom az időutazást, sokkal inkább, mint a teleportációt.

2016. nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
elmennék az univerzum peremére.
2016. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is az Univerzum, az anyag, energia, élet, a létezés mibenlétét próbálnám megérteni.
2016. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Megszüntetném ezt a rovatot.
2016. nov. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Megdugnám az összes csajt aki tetszik
2016. nov. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 hosszúhajú ***** válasza:
100%
visszaállítanám a paradicsomi állapotokat és megkérném Évát, hogy ne egyen abból a hülye almából, mert rohadt nagy következményei lesznek.
2016. nov. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az Alfa Centauri közelébe költöznék.
2016. nov. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen megvilágosodnék, utána pedig ahhoz kérnék elegendő erőt, hogy világokat teremthessek... Érdekes lenne! :)
2016. nov. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!