Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kérték valaha a BKV-n a...

Kérték valaha a BKV-n a személyiteket a bérlethez?

Figyelt kérdés
Volt már valakivel olyan, hogy megnézték, ugyanaz-e a szám a bérleten?
2017. febr. 3. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fordult elő még velem ilyen, sőt, villamoson vagy buszon 1 évben ha egyszer volt eddig ellenőrzés, olyan ritka. Bár lehet, csak én közlekedem olyan úton... :D
2017. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor még diák voltam azt rendszeresen Blaha metró feljárónál, mióta nincs diákom azóta bliccelek, vonaljegyezetk vagy bnőm bérletét használom, nem kérték még el a személyim..
2017. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Metró kapuknál soha nem kérték a diákomat el, héven, villamoson, buszon pedig még csak a legendákból hallottam ellenőrről xD. De ott nagyobb eséllyel kérik el.
2017. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyerekek, a kutyát nem érdekli, hogy hamis-e az ezer forintos bérletetek, ami ha hamis, ha nem hamis, ugyanúgy kimeríti az ingyenutazás kategóriáját. Majd amikor megismerkedtek a húszezer forintos bérletekkel, amit elkérnek egyetlen szál vonalra kétfalunyi távolságra napi háromszor forduló buszra v vonatra, hogy nyolcadmagadban állhass rajta egy vécéajtó előtt, akkor majd megismeritek, mibe kerül az utazás valója, és melyek azok a bérletek, amikre érdemes egyáltalán odafigyelni.


Eredeti kérdésre: Nem, nem nézték meg soha. Egyébként az (lenne) a szabály, hogy külön kérés nélkül is fel kell mutatni a bérlettel együtt a hozzá tartozó arcképes igazolványt is.


Egyébként a MÁV-nál is jó 30 év alatt (főellenőröket is beleértve) mindössze kétszer volt, hogy valaki elkezdte bogarászni a számot. Tudom, mert ahhoz lapozni kellett az igazolványban.

2017. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!