Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szeretne nagyon sok...

Miért szeretne nagyon sok fiatal lány modellkedni?

Figyelt kérdés
Naponta kb. 3 kérdés kerül ki az oldalra, amiben fiatal lányok kérdezik, hogy megfelelő adottságaik vannak-e a modellszakmához. Szerintetek mi lehet ennek az oka?

2017. febr. 4. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom amiért a fiúk játéktesztelők akarnak lenni. Azt hiszik csak öltözködni kell, meg rázni a seggüket aztán talicskával hazahordani a pénzt miközben minden hapsi rájuk csorgatja a nyálát.
2017. febr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
88%
Szerintem csak önbizalmat akarnak. Es hogy valaki kimondja hogy szép. Na meg persze az újságban szereplő modellek miatt, akik agyon vannak retusálva(az átlag) es nem olyan természetes szèpsèg mint néhány lány,es azt hiszik magukrol hogy csúnyak ami nem igaz.14/L
2017. febr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
szerintem azért, mert viszonylag könnyű és változatos munka. ahogy nézzük. de nem kell reggeltől estig minden nap tiszta stresszben egy számítógép előtt ülni, sem valami étteremben húzni az igát napi 14 órában.
2017. febr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Gondolom olyan típusú válaszokra számítottál, mint amit az első is írt.

De értelemszerűen Palvin Barbi vagy Mihalik Enikő élete valahogy talán jobb, mint a gyárban robotolni, akkor mi itt a kérdés?

Mondjuk itt lehet hogy az átlag szürke élet a menő, meg a tisztességes munka és a mártírkodás, de én őszintén leszarom. Inkább lennék ,,ingyenélő" modell mint egy rabszolga. Na szevasztok.

2017. febr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves #4!

Mindenféle válaszra kíváncsi vagyok. A kérdés célja nem a provokáció volt. :)

2017. febr. 5. 00:34
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
A válasz egyértelmű, akkor mi más ha nem provokáció?
2017. febr. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy neked egyértelmű, de nekem nem, ezért írtam ki kérdést.

Le lehet butázni.

2017. febr. 5. 01:23
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Önbizalomhiány. Szép lányok valahogy sosem akarnak modellkedni. Pl. volt egy gyönyörű, modellalkatú barátnőm. Kiakadt, ha megkérdezték tőle, nem akar-e modellkedni.
2017. febr. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
A mai tizenéves lányok többsége, azt hiszik: a modellkedés= pózolj menő ruhákban kamerák előtt,amiért sok sok pénz kap,sokan rajonganak érted. Menj haza, másnap mész másik országban megint pózolni. Szabad napokon egész nap vásárlás, pasizás, szórakozás, bulizás, luxus nyaralások, pénz, pénz, pénz könnyen megkeresve. Ennyire lusták dolgozni meg tovább tanulni.
2017. febr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hm, sztereotípia mindenhol.

Vannak modell barátaim, krvára nem könnyű meló, hamar ki lehet égni, nem "illegetésről meg utazgatásról" szól a dolog.

2017. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!