Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem közvetlenül...

Mit tegyek, ha nem közvetlenül, de zaklat valaki?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki miatt beköltöztem egy albérletbe, de ott összeférhetetlenség miatt egy másik lánnyal két nap után el is jöttem.... Azóta a srác ugyan nem keres, nem zaklat.... én kerestem meg kétszer őt, hogy a fent maradt pár holmimat adja ki, mert szükségem van rá. És az egyik ilyen beszélgetés alatt mondta nekem, hogy tudja, hol vagyok, mikor mit csinálok, és tudom is hogy tudja, mert olyan dolgot mondott el, ami teljes mértékben úgy is volt... hogy aznap x órakor tényleg y emberrel csináltam valamit... és tudta. És tudja is, mert van amikor rám ír, hogy na most mit csinálsz ezzel a sráccal itt és itt...? Követ, nyomoz utánam, mit lehet ezzel tenni???
2017. febr. 6. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szűzanyám, de zavaros!
2017. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy csak simán feltörte a facebookodat (belépve maradtál nála) vagy egy közös ismerőstöl tudja ezt...nem kell túlgondolni
2017. febr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
rendőrségre menj el, ez nem játék. ez már zaklatásnak számít ráadásul fenyeget is
2017. febr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Közös ismerősünk nincs, ezt megbeszéltük még mikor jóban voltunk. A facebookom pedig csak telefonon használom, más számítógépén soha. Ja, és ha mégis, facebookon SOHA nem beszélek le találkozót senkivel sem, pont ezért.
2017. febr. 6. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, és ha mégis, facebookon SOHA nem beszélek le találkozót senkivel sem, pont ezért."


Kicsit te is paranoidnak tűnsz. Biztos nem értettél félre valamit?

2017. febr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem. Csütörtökön voltunk vásárolni egyik ismerősömmel, rá fél órára csörgött a telefonom, hogy tudja, hogy kivel voltam, és hogy vásároltunk. De mégis honnan? A srác kint van németben, ő biztos nem láthatott...
2017. febr. 6. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!