Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zaklat a főbérlő de most nem...

Zaklat a főbérlő de most nem tudok fizetni?

Figyelt kérdés
Van tartozásom az albérletem felé, kb 80 ezer Forint. Két hete dolgozom szabadnap nélkül hogy meglegyen az összeg március elején. Mit tegyek? Nem érti meg, hogy nem tudok most fizetni. El is akarok költözni ráadásul.

2015. febr. 21. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérj kölcsön és költözz el,mert ki fog rakni,ráadásul jogosan!
2015. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1%

lépj le ha meglesz a pénz ne fizesd ki neki.

vagy csak annyit mondj KILAKOLTATÁSI MORATORIUM papa

2015. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda szemét másokon élősködő emberek vannak.


Kérdező: mennyi ideig volt türelmes a főbérlőd, hogy összejött ennyi tartozás? Ne csodáld, hogy ki akar rakni, ha van szerződésetek még perre is mehet, ez nem hiányzik neked sem. Fizesd ki, és szerintem ha akarsz ha nem úgyis kirak. Válljatok el békeséggel.


Annak a válaszolónak, aki szemét módon megrövidíti a főbérlőit. Egyszer ráfutsz egy főbérlőre, aki rádtöri az ajtót és laposra ver. Nem lesz jogos, de utána te is meg fogod gondolni, hogy kit versz át.

2015. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérj valakitől pénzt. Még jó, hogy zaklat és is cseszegetném az albérlőmet, ha tartozása lenne. Ha meg van szerződés, akkor örülj, hogy nem rakott még ki cuccostól az utcára. Ez nem úgy működik, hogy "nem érti meg". Ha bank felé tartozol, az sem fogja "megérteni" a tartozást.
2015. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod, ennyi pénzért én is zaklatnálak, főleg ha még le is akarsz lépni.
2015. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem, hogy mennyi türelmet akarsz tőle. Tartozásod van, bizonyára kell neki is a pénz. Az, hogy keres téged az nem zaklatás, a jogos pénzét követeli. Kérj kölcsön valakitől és örülj, hogy nem zárta le a lakást a cuccaiddal vagy pár nagydarab emberrel nem vágott ki az utcára.
2015. febr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kirakni nem fog, de ha ki is rakna, van hova mennem. Nem azzal van a baj. Hanem hogy már nem tudom hogy elmagyarázni, hogy most nem keresek annyit hogy tudjak rögtön fizetni. Amúgy 1havi és egy év alatt Sosem tartoztam.
2015. febr. 22. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!