Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktál egyedül színházba járni?

Szoktál egyedül színházba járni?

Figyelt kérdés

Van, aki szerint ez ciki?

Én nagyon sokszor járok színházba és operába is egyedül. Nem feltétlenül azért, mert nem jön el velem senki, hanem néha jobb egyedül kikapcsolódni.


2017. febr. 11. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
dehogy szoktam nem is járok
2017. febr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nagyjából ugyanaz volt az okom, mint neked. Egész nap emberek között mozgok, még az albérletem is megosztott, szóval jó néha egyedül feltöltődni.

Most pedig újságíró-gyakornok vagyok, gyakran el kell mennem előadásokra, hogy aztán írásban ajánljam (vagy ne :D ), és ilyenkor kifejezetten egyedül szeretek menni, mert így nem tereli el a figyelmem az, hogy ott van a barátom/barátnőm.

Biztos létezik olyan ember is, akinek ez ciki, de miért érdekel? A te szabadidőd, azt csinálsz, amit akarsz, azzal, akivel akarod. Ha valaki azt lesi a színházban, hogy "nézd már, az a csóka itt van egyedül", az se a darabot élvezni ment oda :D

2017. febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kevés programra járok egyedül. Nekem attól válik teljessé az élmény, ha van kivel megosztanom, ha a színházból hazafelé meg tudom beszélni, hogy milyen izgalmas volt a darab, és x.y. színász milyen jól játszott, ha egy tárlaton oldalba tudom bökni a mellettem állót, hogy nézd, az milyen szép, vagy ha egy kiránduláson együtt tudok gyönyörködni valakivel a táj szépségében. Ezek nélkül hiányérzetem van, és ez frusztrál. Ha nincs társaságom, akkor inkább olvasok, tévézek, netezek, barkácsolok.

Megrögzött szangvinikus/extrovertált vagyok, nekem nagyon fontosak a társas kapcsolatok, közös élmények.

2017. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Moziba sűrűbben járok és csak ritkán esik meg, hogy nincs, aki eljöjjön velem, de ha mégis így alakul, nem izgatom magam. Nagy valószínűséggel úgyse találkozok ismerőssel, a többi ember meg nem hiszem, hogy velem lesz elfoglalva.

Na, meg másokat is szoktam látni egyedül, szóval tudom, hogy nem én vagyok az egyetlen.

Színházba már ritkábban járok és általában mindig hív valaki, de szerintem ez nem sokban különbözik a mozitól. Ha érdekel egy előadás, menj rá el nyugodtan, hidd el, hogy a kutya nem fog azzal foglalkozni, hogy valaki egymagában ment el.

Én legalábbis így állnék ehhez a dologhoz, ha a helyedben lennék.

23/F

2017. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Így is fogok tenni. Legközelebb a Nyomorultakat nézem meg a Madáchban, arra már egyébként sem lehet páros/több jegyet venni, csak egy-egy szabad hely van.

Az a baj, hogy az ismerőseim nagy része mindig kitalál valami kifogást, vagy pénzük nincs jegyre (pedig azért annyira nem drágák szerintem) vagy idejük nincs rá.

Nekem ez már a szenvedélyem, szinte hetente járok valahová, moziba ritkábban.

Fiúkat mondjuk még nem láttam, hogy egyedül jöttek volna, inkább csak hozzám hasonló fiatalabb lányokat, nőket.

2017. febr. 12. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szinte mindig egyedül megyek, néha van olyan, hogy valaki eljön velem. Nem azért, mert nem jönnének, jobban szeretek egyedül menni, nekem ez mindig is olyan program volt, ahová jobban szeretek egyedül menni, aztán van olyan, hogy a mellettem ülőkkel beszélgetésbe elegyedek, valamint a színházban összeismerkedtem ott dolgozókkal és velük szoktam beszélgetni :)
2017. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mondjuk én még eléggé fiatal vagyok, de elég gyakran járok színházba :) (előző voltam)
2017. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon helyes :)

Tartsuk is meg ezt a jó szokást!

Szerintem még mindig az egyik legjobb kikapcsolódási forma a színház, számomra legalábbis felér egy terápiával.Imádom..

2017. febr. 14. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!