Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted a külső alapján meg...

Szerinted a külső alapján meg lehet állapítani milyen az illető személyisége?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb esetben igen. Persze azért ne ítélj el előre senkit, hogy az illető hogy néz ki. Előbb ismerd meg jobban.
2017. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,valami előrejelzés.Persze a gesztusok is fontosak.
2017. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet is meg nem is szerintem. Engem mindenki üresfejű pénzért sz*pó prostinak néz mert szőke vagyok és műmellű, holott nagyon nem vagyok az.


De volt néha olyan hogy elsőre megítéltem valakit a külseje alapján és tényleg olyan volt amilyennek gondoltam. A bátyám barátnőjét a külseje alapján ilyen kis szende visszahúzódónak képzeltem el, azt kiderült hogy nagyon vagány a csaj, meg rendszeres NFL néző, ami nálam plusz pont :) szóval ez is olyan, hogy aztán vagy bejön vagy nem.


25/l

2017. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Erre nekem is van egy nagyon jó példám.

Járok nyelvtanfolyamra és a másik csoportban van egy srác(inkább pasi), akire azt mondják, hogy transznemű, mert szeret női ruhákba járni(utcára is simán felvesz ilyet, ma is úgy jött.) És ha nem is mondják, sokszor mondják a háta mögött, hogy úristen, ha ilyen fiam lenne, meg hogy "ezt nem verik agyon?" De amúgy nagyon jó arc és tök okos és tök jól el lehet vele beszélgetni.

Oké, akarva, akaratlanul is megakad rajta a szemed ha látnád, de amúgy tényleg nagyon jó fej.Igaz elsőre én is néztem, hogy te jó ég, de ha valaki beszélget vele, rájön, tök rendes.Ma is kölcsönadta a teló töltőjét mert lemerült a telóm. Lehet, ha meglátná valaki idegen, fújolna rá, de egy öltözetből pont ezért nem lehet messzemenő következtetést levonni.

2017. febr. 14. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Az embernek az arcáról elég sok mndent lehet tudni, ha nincs kisminkelve, meg hasonlók. Ez alatt nem az olyan tolgokra gondolok, hogy ha szőke akkor biztos hülye, hanem az emberek arcán nyomot hagy a múltjuk, mint a amikor a katonák háború előtti és utáni képeit mutatják, de az is látszik ha valaki mindig szomorú vagy éppen vidám és ezt még lehetne folytatni.
2017. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!