Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legsmucigabb dolog,...

Mi volt a legsmucigabb dolog, amit láttatok vagy átéltetek? Az ilyen emberek miért ilyenek? Mire spórolnak?

Figyelt kérdés
Találkoztam, illetve láttam már pár ilyen ember,de sosem értettem,hogy miért ilyenek.Van,aki 5-10 Ft-on képes cirkuszolni,a boltban visszarakni az adott árut,stb. Miért van ez? NEM, NEM A MÉLYSZEGÉNYSÉGBEN ÉLŐKRE GONDOLOK!

2017. febr. 19. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Mikor ki kellett költöznöm apám lakásából 7 hónapos terhesen + a 6 éves gyerekemmel, amire havi 50ezeret fizettünk, hogy nagyapám kiadhassa havi 80ezerért. (Nem kisnyugdíjasok az öregék, izraeli utazás, Hollandia meg egyebek minden évben beleférnek, szóval nem a megélhetésük múlt rajta.)
2017. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétat nem tudok. Vagyis olyat csak, hogy valaki képes húsz éve lyukas melegítőben járkálni, mert jóvanazúgy. Pedig telne újra.


+Talán most nem él mélyszegénységben, de valaha igen. Nekünk is volt nagyon szerény időszakunk, ma már nem, de így is igyekszem mindent a legolcsóbban kihozni. Amúgy nem mindegy mire költenek/spórolnak mások?

Ilyen típusok, vagy nyaralásra spórolnak, ki tudja.

2017. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
5 eves osztalytalalkozo. Volt egy nagyon gazdag lany, mindent megengedhetett maganak. Oszttali egy atlagos pubban volt. A lany mielott bementunk, vett a mellettte levo kozertben egy fel literes vizet mert azt mondta ott olcsobb es nem akar bent fogyasztani! :)
2017. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Anyukám falujában a polgmester felesége...

falunap után összeszedte a műanyag poharakat az út szélén, hazavitte, elmosogatta, jó volt az még nekik.

Múltkor előttem fizettek a teszkóban, majdnem megverték őket. 30ezer ára cuccot felpakoltak, a végén jutott eszükbe, hogy de hát van kupon, az meg csak 5ezrenként jár. Visszarámoltak kezdték elölről, 5ezrenként fizettek.

2017. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Ja, most, hogy ilyeneket írtok, nekem is eszembe jutott. Valakinek a párja a családban: az anyja minden évben hazahozatja a temetőből a száz forintos mécseseket, hogy kicserélje a betéteket benne jövőre. Ez külön program, ezért kell kiautózni egy másik faluba, idő, benzinköltség, miegymás.
2017. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Melóból lopták haza az egyrétegű, csiszolópapír puhaságú wcpapírt.


A csávó képes volt napokig hordani ugyan azt az egyszer használatos gumikesztyűt, mert lusta volt lemenni cserélni.

2017. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Már rég eljöttem egy albérletből (4-5 hónapja), mikor a főbérlő megkeresett, hogy jött valami összesített számla,az én részem valami 1200 forint, fizessem ki. Nem fizettem, nem szokás ilyet csinálni. 4 hónap alatt bárhol lehetnék a világon, meg is halhattam volna, ne engem zaklassanak már ennyi idő után wtf, főleg, hogy mikor elköltöztem, ott hagytam egy halom tisztítószert nekik. Senki nem csinál ilyesmit.


Ismerek egy csajt, aki egyedül megy bulizni, de sok pasit ismer, és hol az egyiknek hol a másiknak hízeleg és hívatja meg magát italra :D Az már ultragáz, ha valaki saját magától sajnál egy vodkaszódát vagy nemtudom :D


Egyszer együtt laktam egy csajjal, aki a lakástulaj volt, tönkrement a zuhanyrózsa, én mentem el megvenni az új zuhanyrózást (mer' ő erre is lusta/rossz volt), én tekertem rá a csapra, és mikor mondom neki, hogy ja, ma voltam zuhanyrózsát venni a TE LAKÁSODBA, a felét fizette csak ki. És mondom, mikor elköltözök, akkor kettéfűrészeljük, vagy hogy gondoltad? :D Alapból nem az én dolgom lenne az ő lakásába felszerelést venni,bezzeg ő még a papírszalvétáért is elkért tőlem 50 ft-ot :D


Egyszer egy pasi úgy hívott randira, hogy csak sétáljunk, mer ő nem fizet egy kávéért. Hát mondom akkor menjél sétálni egyedül, én meg elmegyek randizni mással, aki nem sajnál magától meg tőlem egy cappuchinót, szia :D

2017. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nezd meg a golddiggert. Az gaz, ha mast hivnak meg egy boroskolara, de ha ofelsege nem kap egy mandarinos machiattot akkor fel is ut le is ut.


A senkihazi.

2017. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!