Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legsmucigabb dolog,...

Mi volt a legsmucigabb dolog, amit láttatok, tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Mondanatok pár sztorit? Én hallottam olyanról,aki egy szelet csokibol óriási cirkuszt képes csinálni.
2017. febr. 17. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Kölcsönkértem 10 FT-t, s másnap reggel komor arccal kérte vissza az illető. Nem mintha magamtól nem adtam volna vissza, mert vásárlás után 10x elmondta h ne felejtsem el..
2017. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha smucig storyt szeretnél: anyám azt mondta, hogy túl sokat ittál, pedig a kútból mi húztuk fel a vizet.
2017. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legjobb barátom elvitte az évfordulójukon vacsorázni a barátnőjét, vacsijuk után mentünk házibuliba én vittem őket kocsival.

Buli előtt bementünk a tetyóba alkoholt vásárolni, a csaj levett a polcról egy bacardit mire haverom közölte vele, hogy:

"Anikó úgy költekezz ám, hogy a vacsi fele árával még jössz nekem"

2017. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolso, hat a legjobb haverod egy igazi sz@rrago :D Rugnam ki azonnal a csaj helyeben.

Nekem exem apja kezdett el kiosztani, h miert folyo vizben mosgatok, amikor az milyen draga, es a mosogatogep sokkal olcsobb. Megjegyzem, egy tiszta kes nem volt a kenyerem megvajazasahoz, es a mosogatogepbe addig gyujtottek a szennyest, amig az meg nem telt es sokszor mar rohadt benne az edeny. Es mindezt egy olyan familia csinalta, akik tele vannak penzzel; van kb 4 ingatlanjuk es emellett jol is keresnek...

2017. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!