Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is ezt érzi?

Más is ezt érzi?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem, és egyszerüen nem birom ezt a feszultséget... nem birom h nem érem utol magam... ti hogy vagytok ezzel ? ti is az térzitek h nem birjátok befejezni az anyagot ? pedig nagyon sokat tanulok...

2017. febr. 21. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha masnak is rossz attol neked jobb?
2017. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valaki azt mondta: egy vizsgára lehetetlen tökéletesen felkészülni, de ennek ellenére lehetséges átmenni.

Én így álltam hozzá az egyetemi vizsgáimhoz (legalábbis próbáltam), és egyszer sem buktam meg.

Vedd egy kicsit lazábban. Még sok időd van, és nem kell mindent tökéletesen tudni.

2017. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszönök a valaszokat;)!

És kedves első válaszoló! Csak meg nyugtat a tudat h nem vagyok ezzel egyedül. Becsületesen tanulok az érettségire de sajnos úgy értem hogy ez se eleg.

2017. febr. 21. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegen éreznek így. Érettségi előtt én is paráztam egy kicsit, de felesleges. Egyszerűen ezzel az aggódással leblokkolod és hátráltatod magad.

Az érettségi még messze van és az elmúlt 4 évben mindent megtanultál már. Csak rá kell rakni még egy lapáttal és simán menni fog.

2017. febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi a nyugtató válaszokat:)
2017. febr. 22. 01:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is izgulok..:/
2017. febr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!