Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van értelme pszichológushoz...

Van értelme pszichológushoz járni?

Figyelt kérdés

Orvosom azt ajánlotta, hogy járjak pszichológushoz. Mi értelme elmondani bajaimat egy szakembernek, ha úgy sem fog semmi változni sz.r életem?

Vannak itt aki jártak pszichológushoz? És segített valamennyit?



2017. jan. 29. 10:15
 1/3 anonim válasza:
Nos, ha az ember nagyon egyedül van és nem tudja megosztani senkivel a problémáit, akkor mint egy "pót anya" vagy pót barátnő kaphat szerepet, abban, hogy elmondod neki a problémádat, kiöntheted neki a lelkedet, ő rávezet kérdésekkel a benned lévő megoldásra, alkalmanként ált. 10 000ft-ért. De inkább ezt a pénzt költsed uszoda, vagy kondi bérletre vagy busz bérletre, amivel eljársz járni túrázni. A megoldás benned van!
2017. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van normális pszichológus, akkor lehet, hogy van értelme eljárni hozzá. Nekem eddig mindig csak rontott a helyzeten, mert nem a valódi problémáimról akart beszélni, hanem arról, ami őt személy szerint zavarta bennem.
2017. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én jártam 2 pszichológushoz is az egyik még anno általános suliba, mivel eljöttem így abba maradt. Eezért kerestem egy másikat az sztkban nekem személy szerint nem sokat segített. Annyiból jó hogyha nincs kivel megbeszélni gondjaid ő meghallgat de aztán egy idő után eltanácsolt mivel nem járhatok életem végéig oda szóval olyan 1 évet jártam kb. Hát mikor beszéltem vele kicsit nyugtatott, de rájöttem hogy akárhova megyek senki nem fog segíteni saját magamnak kell leküzdeni a kríziseim.
2020. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!