Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mennek el fősuli/egyetem...

Miért mennek el fősuli/egyetem után olyan sokan Mo-ról?

Figyelt kérdés

2017. febr. 27. 21:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

Koszonom annak, aki lepontozott...pedig a kerdesre valaszoltam.

Par dologra reflektalnek:

1. Senki nem mondta, hogy otthon nem lehet boldogan, jol elni. Kulonbozo emberek vagyunk, kulonbozo igenyekkel. En ugy ereztem, hogy valtasra van szuksegem. Ez nem jelenti azt, hogy mindenkinek erre lenne szuksege. Sot meg azt se jelenti, hogy otthon boldogtalan lennek.


Masik: nem igaz, hogy mindenki alja munkat vegez. Akinek keresett vegzetsege, jo szakmai tudasa, nyelvtudasa es nyitott vilagszemlelete van az kulfoldon is tud ervenyesulni. Bar teny, hogy elobb bizonyitani kell. En peldaul egy kutatasi project mernoki csapatanak tagja vagyok. A munkam soran erdekes feladatokat es sok elismerest kapok.

2017. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
0%
11/11. Több pénzt akarnak keresni.Mielöbb meglegyen minden, amiért itthon évek alatt tudna csak megvalósítani.Meg van adva a lehetöség, hogy oda mehessen, ahová akar.Próbálta volna ezt a 7o-es, 8o-as években!!Nem tudtam volna itthagyni a hazámat,elvándorolni idegenbe, itthon hagyva szüleimet, testvéreimet, hogy "pénzéhségemet" kielégítsem.A mai fiataloknak minden meg van engedve, mégis elégedetlenek,minden kellene rögtön, de ehhez sok pénz kellene,ezért vállalják külföldön a csicska munkát is.
2017. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!