Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom ki vagyok. Mi van...

Nem tudom ki vagyok. Mi van körülöttem? Miért vagyunk. Borzasztó érzések vannak bennem.

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve. Nem történt semmi rossz az életembe,mégis teljesen megváltoztam... Boldog családban élek.De egyszerre megváltozott minden. 14 éves vagyok. Folyton félelem van bennem. Sírhatnékom van. Mintha nem tudnám ki vagyok. teljesen elvesztettem magam. foéyto valami rossz fura érzés van bennem. Nem vagyok. Kik vagyunk? Mi van itt? Nem tudom mi tévő legyek, Néha mintha nem tudnám: Ez most valóság vagy áolom? Gyakran mintha teljesen őrült lennék. Sokszor pánik jön rám.

Van valaki hasonló hejzetben? Mit tesz?



2017. febr. 27. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Kiírom, kifestem, kizenehallgatom magamból.
2017. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most is csak itt ülök és bőgök. Ilyen senkivel sem történik ilyen nincs. Nem tudom megfogalmazni mi ez egy erzés semmit nem érzek. Összekevert vagyok. Nem tudom . Már nem élek
2017. febr. 27. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked az a bajod, hogy nincs semmi problémád, ezért kreáltál magadnak egyet. Túl sok időd van a semmin gondolkodni, fordítsd ezt az energiát valami hasznosra.
2017. febr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan mintha megfulladnál vagy álmodnál,nem lenne elég valóságos a valóság?
2017. febr. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
derealizációra keress rá,ez hasonlónak hangzik
2017. febr. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kezdjük az elejétõl, hogy megértsd mi történik veled.:

Megszületik az ember elnevezésű élõlény.Egy olyan föld elnevezésű bolygóra, ahol màr van egyfajta kialakult élet.Amikor megszülettél, még nem voltak gondolataid, érzéseid, csak figyelted a körülötted lévő dolgokat,teljes összhangban a természettel, az univerzummal,és teljességében nézve, mindennel.Ahogyan telt az idõ, akaratlanul értek bizonyos ràhatàsok.A szüleid, a rokonok, az emberek körülötted, elkezdtek akarattal, es akaratukon kívül informàciókkal elhalmozni.Részben azért, hogy megtanulj bizonyos dolgokat, aminek hasznàt veheted, és részben akaratlanul is megnyilvànultak irànyodban a sajàt kilakult vilàgukból, ami néha pozitív és néha negatív is lehetett szàmodra.Ahogyan telt az idõ, lassan elkezdett benned felépülni egy kép arról, hogy mi van körülötted, mit tehetsz és mit nem tehetsz ebben a földön kialakult vilàgban , emberi élõlényként.Így lassan, a rokonok, a tanàrok, a szabàlyok, az informàciók között, formàlódott egy "személyiséged".Ez a személyiséged, nem màs mint a körvonalaid.A középpontban ott van valódi lényed, viszont ezekkel az informàciókkal van burkolva körbevéve.És azért érzed magadat ennyire rosszul,mert mindezt spontàn megérezted, hogy itt valami nincs rendben..Nem érzed magadat valósnak , és létezõnek.De tényleg ne aggòdj ezen, csak figyelj, mert folytatom!Tehàt nem tudatosan, csak spontàn észrevetted, hogy te nem a "személyiséged" vagy.Mert, hogyan is lehetne egy ember, mindössze felhalmozott, megtanult, beidegzõdött dolgok összessége?Egyvalamit soha ne felejts el!Valódi lényed, mindig ott van a középpontodban, ott ahol màr nem lehetnek ràd hatàssal sem gondolatok, sem érzések, abban a pontban önmagadra talàlsz.És ezt a pontot csakis a jelenben talàlod meg.Tehàt mit tehetsz?Nagyon egyszerű!Érts meg amit leìrtam , és nem fogsz elveszni a sajàt gondolataid , és érzéseid között, mert màr tudod, hogy nincs gond csak ràéreztél, hogy a személyiséged nem a valódi lényed.Mondok egy példàt.:Azt mondja neked valamelyik baràtod, hogy "teljesen magadba fordultàl, mi lesz így veled?"

Erre a kérdésre, többféle nézõpontból reagàlhatsz.

Az elsõ legyen a személyiséged példàul.A személyiséged szerint, a múltban magadhoz vett reakciókhoz mérten reagàlsz mindig.A személyiség csak elõre legyàrtott reagàlàsra képes,és folyton beazonosul mindennel, érzéssel gondolattal,hogy fenttarthassa azt a hamis én képet,^ amit most te észrevettél^.Tehàt ha a személyiséged reagàl, a vàlasz valami hasonló lenne.:"nem tudom..semmi..nincs màr kedvem élni.."

Viszont ha megértetted amit írok, és elvonatkoztatsz ettõl a benned kialakult képtõl, és képes vagy a jelenben maradni,valahogy így regàlsz.:Nem tudom, de màr nem foglalkozok a múlttal, és egyre jobban élvezem ezt a befelé fordulàst!"

A jelenben, ha el tudsz merülni bàrmiben amit csinàlsz , és élvezni is tudod, egyszerűen a valòdi lényed kezd el működni.Kikapcsol az agyad, és elmerülsz a cselekedetben.Nincs se gondolat se érzés, csak benne vagy teljes lényeddel abban amit épp csinàlsz.Valódi lényed mindig spontàn reagàl, sohasem egy múltbéli reakciòhoz mérten.Míg személyiséged, "egod" mindig a màr jól bevàlt, megszokot mòdon reagàl.Valódi lényed működik példàul, ha kreatív vagy.Az agy, a személyiségedhez tartozik, a gondolatok, nem befolyasolhatjàk, és nem lehetnek hatàssal valódi lényedre.Valódin lényed inkàbb a szív.Tehàt ha dönteni akarsz bàrmiben is valódi lényed szerint, halgass a szívedre.Bízok benne, hogy letisztult a kép elõtted, mire ezt végigolvastad.ha kérdésed lenne, irj ràm.

2017. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat, főleg az utolsót. Próbálom megérteni, járok pszihológushoz is. Csak olyan nehéz ezt figyelembe venni,használni amikor már benne vagyok a borzasztóban és úgy érzrm elvesztem. hullámzik a hangulatom. Sokszor csak sírnék.
2017. márc. 11. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!