Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a serdülőkor miatt lehet?

Ez a serdülőkor miatt lehet?

Figyelt kérdés
Mióta elkezdődött a suli azóta rossz kedvem van,nincs kedvem semmihez.Nem hiszem,hogy a suli miatt.Idén lettem 14 éves.Az osztályban idáig akárkit megtudtam nevettetni,mindig jó kedvem volt.Viszont már más a helyzet de nem tudom miért.Nyáron összevesztem pár barátommal az osztályból,inkább lányokkal de ezt már kibékültünk.Ritkábban van jó kedvem így is.De ha jó kedvem van akkor úgymond "osztály központú" leszek.Ez alatt azt értem,hogy csomóan jönnek oda,hogy mondjak már valami hülyeséget,meg sosem vagyok egyedül szünetekben stb.Nem tudom,hogy tartsam meg ezt a jó kedvet.
2017. márc. 1. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mar ilyen szokot is de tuti maganyos vagy csk nem mered itt le irni de hat itt nem ismer senki vagy hianyzik valaki volt szerelmed szntem ez lehet a gond?? 17/L
2017. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az önmegtartás káros.
2017. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hiányzik volt szerelmem,hát igen sokszor magányosnak érzem magam annak ellenére,hogy vannak barátaim.
2017. márc. 1. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!