Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ciki hogyha zavarba...

Nagyon ciki hogyha zavarba jövök vagy ha meg tetszik valaki mindig el pirulok de nagyon mint a vörös rózsa?!

Figyelt kérdés
Pl ha valaki kérdez valamit amire nem tudok válaszolni nagyon vörös vagyok mintha égne az egész arcom vagy ha meg tetszik valaki és próbál ismerkedni bármi ciki helyzetben pff fogalmam sincs mit tehetek ez ellen vagy mikor próbálok el titkolni valamit és rá kérdeznek akkor is próbáltam alapozóval de hát az sem segít annyira ciki :/ ... nagyon kellemetlen szerintetek mit lehet tenni ?!
2017. márc. 4. 01:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami keringési problémád lehet. Szívbetegség esetleg?
2017. márc. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla tudtom szerint egészséges vagyok .
2017. márc. 4. 01:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor eritrofóbia. A pirulástól és a hasonló akaratlan megnyilvánulásaidtól félsz. Erre azt írják hogy odáig fajulhat hogy minden természetes helyzetben jöhet egy ilyen roham különösebb ok nélkül is mert folyamatosan félsz az újabb rohamtól és ez egyre jobban felerősíti a rohamokat. Öngerjesztő folyamat. De amúgy nincs közöm az orvosláshoz csak ismertem szívbeteget akinél hol sápadtság volt hol elpirulás. Nála betegség okozta. Ezért kérdeztem rá a szívbetegségre.
2017. márc. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Szívbeteg biztos nem vagyok nem volt gond még nem tudom de lehet igazad van jó lenne változtatni sokszor kellemetlenül érzem magam emiatt
2017. márc. 4. 02:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos. :D
2017. márc. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugtasd le magad ilyen helyzetekben. Értesd meg magaddal, hogy nem fenyeget semmilyen veszély, hogy biztonságban vagy, és hogy senki sem fog elítélni semmiért sem. Beszélgess úgy az emberekkel, hogy valaki olyat képzelsz helyükbe, akit 1000 éve ismersz, és nem jössz zavarba ha beszélsz velük.

Nekem is ez a problémám kedves kérdező :c

A fentiek nekem általában bejöttek. De ha rossz napom van és kezelhetetlennek érzem a szituációkat lávaparadicsom vagyok :/ de szerintem nem gáz, ne aggódj :)

2017. márc. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen barátom, bírtam nagyon, mert nagyon jófej volt, őt is idegesítette.

A környezeted szeretni fog érte, még ha látod, hogy esetleg gúnyolódnak is rajtad.

Ne próbáld meg gyógyszerekkel eltüntetni, rengeteg mellékhatása lesz, és nagyon rosszul érzed majd magad tőle. :(

Biztos van rá megoldás, de kérlek ne csináld. Jobb így, hidd el.

2017. márc. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok .Nem gunyoltak ki még de nagyon kellemetlen :)
2017. márc. 6. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!