Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csúnya embereknek külsőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya embereknek külsőleg is bejön a párjuk?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki belém kötne én nem szólok le senkit, senki nem tehet róla, ahogy kinéz stb, én még soha nem bántottam embert a külseje miatt.

Csak elméletben érdekel a kérdés, hogy mások ezt hogy gondolják.


Szóval azért általában vannak csúnyább emberek, akik a "maguk szintjén" találnak egy hasonló csúnyácska párt maguknak. Nekik tetszik egymás külseje? Kívánják egymást mondjuk ha csak úgy ránéznek a másikra meg ilyenek?


Csak azért érdekel, mert az én férjem pl egy kifejezetten jó pasi, világ életében bomlottak utána a nők kb 14-től 60 éves korig, stb. Nekem is nagyon bejön a külseje is, nyilván a kapcsolatunk nem ezen alapul, de pl nagyon jó érzés, hogy még 6 év után is csak megölel és nagyon kívánom meg ilyenek, annyira dögös.

Most akik mondjuk nem kifejezetten szép emberek,azok is ugyanúgy kívánják nagyon a másikat meg ilyesmi?

Szerintetek?


2016. febr. 9. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Kizárt dolog. Olyan szerencsétlenül kinéző párokat látok néha a munkában, hogy az hihetetlen. A csávó simán csak undorítóan néz ki, a csaj ilyen bamba debil arcú, férfifarmerban meg melegítőfelsőben, rövid férfias hajjal, nem szép az arca, se a teste, se a stílusa...

Szerinted mennyire tetszhetnek egymásnak? :D

2016. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pl. szerinted Zsoltti-nak bejön Teca...?


[link]

2016. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb csúnya ember valójában azért csúnya, mert minden tekintetben mind fizikai, mind szellemi értelemben igénytelen magára és általában környezetére is.A legtöbb csúnya ember ha legalább minimálisan adna magára, akkor már is szebb lenne egy fokkal az ördögnél.

Azonban úgy tűnik, hogy aki igénytelen, az többnyire a párjára is igénytelen.Tehát neki a csúnya is tökéletesen megfelelő.

Ismerek én is ilyen párokat és úgy tűnik, nagyon is tetszenek egymásnak és ők így boldogok.

2016. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!