Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy reagáltatok volna?

Hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
A volt barátom új barátnőjének anyja leörömlányozott neki. Soha nem adtam okot erre, nem viselkedek, öltözök úgy, nem éltem olyan életet soha. Kérdeztem volt barátom mi alapján volt ez, de csak terelt hogy valami pasi a volt munkahelyemről mondta. Biztos féltékeny vagy valami, más okot nem tudok.
2017. márc. 5. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi volt a szitu, amiben reagálni kellett volna? Ha jól értem, nem voltál jelen!
2017. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt pasim mondta nekem el.
2017. márc. 5. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor hogy akartál reagálni az anyjának, ha ott sem voltál? Mi a kérdésed akkor? Nem osztottak neked lapot ebben a beszélgetésben, nem neked mondták, amit, így reagálnod sem kell. A pasid kellett volna reagáljon, ha neki mondta ezt az anyja!
2017. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az böki a barátnő anyjának a csőrét, hogy a volt barátod tartja veled a kapcsolatot? Amúgy ne foglalkozz velük, a volt barátoddal már szakítottál, semmi közöd a barátnőjéhez, annak az anyjához meg főleg nem. Az, hogy ő mit mond, ne legyen már hatással az életedre basszus!
2017. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!