Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszabb párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb párkapcsolatban milyen ajándékot adtok a párotoknak születésnapra? (férfinak)

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt,már mindenféle klisét kimerítettem : parfüm,fénykép,rajz,póló felirattal,stb.

Igazából mindent megtud venni magának amit kell,szóval a használati tárgyak szintén nem játszanak. Valami ötlet?



2017. márc. 9. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ezt nem értem, amikor a barátommal 3 hónapja jártunk is ismertem eléggé, hogy tudjam, hogy mi az ami hiányzik neki és hogy milyen gesztusokat értékel. Az exem ajándékaira annyi ötletem volt, hogy karácsony-szülinap-névnap nem kellett különösebben gondolkodnom, tudtam pl hogy fáj a nyaka, vagy hogy ronggyá hordott már egy bizonyos ruhadarabot, vagy hogy miket gyűjt és még mi nincs a gyűjteményében, vagy hogy imádja ha maszírozzák...
2017. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi már az elejétől fogva élményprogramot (gokart, kalandpark, lasertag, ejtőernyős ugrás) színházjegy, koncert/fesztiváljegy stb.) vagy utazást ajándékozunk egymásnak.. Fényévekkel többet ad, mint egy tárgy vagy egy porfogó, ha szeretitek az ilyesmit, akkor szívből tudom ajánlani. Ha a pénz akadály, a qponverzum.hu-n elég jó ajánlatokat ki lehet néha fogni, hátha :)
2017. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Barátom olyan szinten mindent megvesz magának, hogy nincs olyan dolog, amire szüksége lenne. Ezért én élményt szoktam adni neki. Utazást, humorestet, színházjegyet. Mellé pedig a kedvenc csokiját (after eight).

20N

2017. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Nyitott szemmel/füllel járok, mi is több éve vagyunk együtt, de van egy vagy 3 oldalas word listám, amit folyamatosan vezetek ajándékötletekről.

Ezen kívül ha valamit szeretnénk/ nagyon tetszik, mindig jelezzük a másiknak, adunk ötleteket. Ajándékozás előtt sokszor meg is kérdezem, van-e konkrét dolog, amit szeretne, mert pl elektronikai dolgokhoz nem értek, de tudom, hogy sokszor kinéz ilyesmit magának stb.

Nem szégyen egyébként megkérdezni, szerintem ha így kérdezed, még jól is fog esni neki:

"Édesem, most lesz a szülinapod, vannak ötleteim, hogy mivel lephetnélek meg, de van olyasmi esetleg, amire nagyon vágysz? Szeretnék olyat adni, aminek tényleg nagyon örülnél és hasznos a számodra"

2017. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Én a telómra letöltöttem a google keep-et. Ez amolyan jegyzetfüzet. Bárhol vagyok és eszembe jut vmi, akkor azt rögtön felírom. Természetesen fordítva is működik, ha ötletre van szükségem, akkor rögtön nálam van. Szóval van egy jó kis listám.


Csakhogy egy példát említsek: Párom, elég régóta használt 1db övet. Nekem bántotta szemem, mert mindenhez azt vette fel és kicsit viseletes is volt. Természetesen, amikor rákérdeztem vagy megemlítettem neki, akkor azt mondta, hogy nincs szüksége rá. Jó az ami van. Felírtam a listámra és legutóbb egy díszdobozos, elegáns férfi övet rendeltem neki internetről. Örült neki és azóta is rendszeresen hordja, ha kimozdulunk otthonról.

2017. márc. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves első..

Mint azt fent leírtam,nem az a bajom hgoy nem ismerem eléggé a párom vagy nem tudom mit szeret,hanem már kimerítettem mindent amit tudtam ennyi idő alatt,és mivel rengeteg pénze van én pedig nem dolgozom,nem tudok neki olyat venni ami még nincs neki. Mindent megvett már magának,amit meg nem,azt azonnal megveszi ha szüksége van rá! Beleértve a ruhákat, kozmetikai cuccokat. Valami kreatívabb kellene,ezért kértem segítséget. Egyébként annyi eszem van,hogyha volna valami amit gyűjt vagy amiért rajong,azt bevenném az ötletek közé,de nincs semmi ilyesmi.Se kedvenc banda,se sorozat,semmi ilyesmivel nem foglalkozik komolyabban!

És köszönöm a válaszokat!

2017. márc. 10. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, de te írtad úgy hogy "klisé".

Szerintem mindenki az olyan ajándéknak örül, ami személyreszabott, ezért is írtam, hogy én pl. a megfigyeléseimre hagyatkoztam mindig. Nem a pénz a lényeg, hogy megvehetné, hanem hogy eszébe se jut, de örülne neki. PL. ha sokat keres és elfoglalt ember, lehet örülne a pihenésnek, egy masszázsnak, egy közös programnak stb. azért nehéz így ismeretlenül tippeket adni, mert szerintem pont azt kéne elkerülni hogy klisés legyen az ajándék... pl ha leírtad volna milyen hobbijai vannak, hány éves, mit dolgozik, mivel tölti a szabadidejét, lehet lett volna valami új ötletünk, de így mindenkinek valami általános dolog jut eszébe, vagy amit legutóbb a párjának, aki meg lehet tök más mint a te párod... én pl. vettem már világító füzért, kaktuszt, kupont, könyvet, sálat, készítettem háziszörpöt, sütit stb. mert tudtam hogy az akkori párom ezt értékelné.

Úgyhogy kérlek ne engem durungolj le, hogy csak általános válaszokat kapsz ha általános kérdést írsz ki.

2017. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem azzal volt a gondom,csak arra reflektáltam,hogy "nem érted hogy nem tudok neki mit ajándékozni" mikor épp leírtam hogy miért van ez így. Nembaj,akármit írhattok,azért is írtam így általánosítva mert a ti ötleteitekből talán találhatok valami jót. Az ilyen- mit szeret,mi a hobbija,foglalkozása,azokat is átrágtam már,azért nem írtam. Mert azokon belül mindent megvet már (egyébként programozó és zenész) szóval ilyen kis szellemes feliratú bögrék,pólók jöhetnek ki ebből,de már azon is túl vagyunk :D
2017. márc. 13. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!