Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg csicskáztatás lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg csicskáztatás lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok, barátnőm ha megkér valamire megcsinálom. Gondolok itt számítógép, telefon vagy bármi ami elromlik és férfi munka. Viszont, ha én kérem meg arra hogy takarítsa le az ablakomat vagy takarítsa ki a cipőmet, akkor én már csicskáztatom és kihasználom őt... Ti mit gondoltok erről?

2017. márc. 9. 18:41
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Mert őszintén, én mire tudnám akkor megkérni? Ha neki, minden csicskáztatásnak számít...


Meg nem tudom hogy miért, de én szeretem ha egy nő megtesz nekem ilyeneket...

2017. márc. 9. 18:43
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
Hülye piicsa a barátnőd, már bocs.
2017. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, ez az ablakpucolás meg cipőtisztítás egy kicsit tényleg megalázónak tűnik. Szívesen mosok a páromra meg főzök neki vagy mosogatok, de a retkes cipőjét elintézhetné magának. Én sem kérnék ilyet mástól.

Meg az ablakpucolás is elég szopó meló, de minden azon múlik, hogy hogy kéri a másik.

Ha azt mondja, hogy bezzeg én megcsináltam ezt meg ezt, akkor az elég bunkó dolog.

Ha azt mondja, hogy már ngyon zavar az ablak, de nincs időm megcsinálni, nem segítenél e, akkor nem csicskáztatás.

2017. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez azért csicskáztatás, mert ezeket te is meg tudod csinálni.


Nyilván ő olyanokhoz kéri a segítséged, amikhez nem ért (nekem ez jön le a szövegből), akkor egyértelmű, hogy a páromhoz fordulok, ha tudom, hogy ő (jobban) ért hozzá, mint én, és csak olyan probléma van, amit ő is meg tud csinálni, és nem kell szerelőt hívni.


De az, hogy takarítsa le a te ablakod, meg takarítsa ki a cipőd.. azt szűröm le, hogy együtt se laktok. Akkor miért ő végezze el a te házimunkád? Majd ha együttéltek, akkor majd beosztjátok a házimunkát, de ilyet "elvárni" hogy ő takarítsa a büdös cipődet..



Ha együtt éltek, vagy akármi, akkor pontosíts a szövegen, mert az némileg változtat a dolgokon.

2017. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
U.i.: igen, adom #3 válaszát, ha úgy kéred meg, hogy segítsen neked megcsinálni, az teljesen más, hogy ugyan csinálja már meg helyetted, mert te szereted ha ezt nő csinálja meg.
2017. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Igen is szépen kértem meg.:)


Mint, írtam nincs nincs olyan amire megtudnám kérni. Mert ha úgy nézzük én mindent megtudok magamnak csinálni. Akkor mire kérhetném meg? Bojler szerelésre? Ha arra kérném hogy legyen szíves összepakolni a szekrényembe ugyan ezt mondaná, hogy nem mert csicskáztatás... Pedig én nem szeretem ha szépen össze van pakolva a szekrényembe. Mert nehezebben találom meg a ruháimat. Itt számomra arról van szó hogy jól esne.

2017. márc. 9. 19:04
 7/21 anonim ***** válasza:
42%

Igen, a csicskamunka az, amihez nem kell szakértelem.


Nő vagyok, meg tudom javítani a gépeket, már ezerszer megtettem. Ez nem csicskáztatás. De az "éhes vagyok, adj enni" igen, mert ahhoz nem kell érteni semmihez.

2017. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

3-4-5:


Oké, akkor mondjatok dolgokat, amiket csak egy nő tud megcsinálni, egy férfi pedig nem.


Vagy ha a kérdező ilyen kompetens és mindenhez ért, akkor a barátnője őt mindenre megkérheti, mindenben ugráltathatja? A kérdező pedig fogja be és csináljon meg magának minden dolgot a világon?

2017. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó. Én bezzeg szívesen segítek amiben csak tudok. Nem veszem ugráltatásnak, csicskáztatásnak vagy kihasználásnak. Ha tudok segítek. Nem fényezem magamat vagy valami. De nagyon kevés dolog van amire azt mondom, hogy ne haragudj de nem értek hozzá. Mert meg tudom én is csinálni a cipőmet vagy az ablakot. Nekem csak szimplán jó érzés lenne ha ő csinálná meg.


Egyébkén meg így kértem meg.:Figyelj, ha lesz egy kis időd és kedved légyszíves takarítsd le az ablakomat. Te olyan szépen megtudod csinálni.


Szerintem ennél szebben nem is lehetett volna.:)

2017. márc. 9. 19:22
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Nincs olyan, amit csak nő tud megcsinálni. Olyan sincs, amit csak férfi. A számítógép javítás nem házimunka. Az, hogy ki ért hozzá, érdeklődésfüggő.


Felmosni, mosogatni, kádat sikálni... ezek házimunkák, nem kell hozzájuk szakértelem. Az ilyeneket felezni kell.


Ha a kérdező meg olyan, akkor mondhatja azt, hogy vigye szerelőhöz a nő a gépet.

2017. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!