Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! 18-20 évesek nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 18-20 évesek nektek milyen a fiú ideálotok?

Figyelt kérdés
Nektek is még ez a magas,anorexiás swag,yolo,páwa mint a 14-18 éves korosztálynak vagy már inkább a férfias külső?(semmi ilyen extra dolog,van rajta izom de azért "hús is" esetleg szakáll,borosta de ápolva néz ki)?

2017. márc. 9. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

[link]

nem mondom, hogy más nem jön be, de kb ez az ideáll

magas, szép haja, szeme van, nem csontsovány, van rajta izom, borosta <3

de mint mondtam, más is bejön

18L

2017. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Nekem a magas vékony srácok. 25/N
2017. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

Ezért ölnék:

[link]


Szőke, hosszúkás haj, sportosabb alkat, jóképű, magasabb (legalább 180). Ismertem már ilyesmi srácot.

19/L

2017. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Fujj ezek a kepek :D
2017. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Mindig is a férfias külső vonzott. Ne legyen extrém vékony/kövér, legyen helyes arca. Borosta/szakáll nagy pluszpont általában.
2017. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A külső szinte lényegtelen. Ha tőlem erősebb, széles váll,ha lehet v alak...Az a gyengém. Tiszta szemek,és külsőre ennyi.

Belső kalandos,gyerekes,játékos,inteligens, kíváncsi, megbízható, őszinte igaz tiszta szívű emberek vonzanak.

Egyszóval hasonlóan különleges személyisége legyen,mint amilyen én is vagyok.18l

2017. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Magasabb, erősebb, nagyobb, nehezebb nálam és van érdeklődési köre.
2017. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Az ideálom nálam magasabb, de azért ne legyen nagyon magas (én 174 cm vagyok), ne legyen nagyon kigyúrt, szétszteroidozott, de azért legyen rajta izom. Imádom, ha látszik a kulcscsontja, meg csuklónál az a kis "gömb". :D Legyen barna bőre, barna vagy fekete haja, barna vagy zöld szeme. A karakteres arc borostával is előny. Legyen ápolt, öltözködjön stílusosan (nem divatosan!), elegánsan, és legyen jó illata.


De ez csak az ideál volt. :D "Az ideálod nem mindig a szerelmed, a szerelmed nem mindig az ideálod." És így történt, hogy beleszerettem egy szőke, fehér bőrű fiúba. :D (mondjuk a szeme barna)

2017. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha magas az nagyon nagy előny. Legyen sportos. Azon belül szinte mindegy, hogy vékonyabb vagy kevésbé vékony. Olyan 75-80 kg azért lehetne, mert én nem vagyok egy törékeny làny. (Nem túlsúly miatt, inkább izom)

Arcra ne legyen egy bányarém, de amúgy ha alapból ápolt, jól öltözött akkor akkora probléma nem lehet. Az összkép számít. Imádom a borostát. A kicsit hosszabb hajat is, amibe bele lehet túrni. A kettő együtt mondjuk azt hiszem nem passzol. :D szeretem, ha olyan a szeme valakinek amiben el lehrt veszni.

A belső amúgy fontosabb. Eddig úgy tűnik hasonló típusú fiúkba estem bele. Szeretem, ha jó a humora, megbízható, de tud spontán lenni és benne van őrült dolgokban. Legyen érzékenyebb oldala is, és merjen őszintén beszélni ahhol hogy érez, ha valami bántja, ha dühös, ha szomorú, én mellette akarok állni. Legyenek hobbijai, érdekeljék az én hobbijaim is, ne intézze el egy furcsa tekintettel. Próbájon megérteni. Próbálni is elég.

2017. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8:

"ne legyen nagyon magas (én 174 cm vagyok)"


Hozzád még egy 2 méteres srác sem lenne nagyon magas. És ezt nem bántásból mondom, hanem megállapításképpen.

2017. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!