Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti ezért elhagynátok...

Férfiak! Ti ezért elhagynátok egy nőt?

Figyelt kérdés

[link]


Gáznak gondoljátok?

A volt barátom aztmondta, hogy ő sohasem engedte volna ezt meg és, hogy undorító.

Más emberek is hasonlóképp...

Ne kelljen már kétségbe esnem! :D



#haj #hajtetkó
2017. márc. 9. 22:33
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
100%
Nem tetszik, de nem szakítanék szerintem. Majd visszanő, leengedve meg úgy sem látszik. ( mondjuk akkor meg mi értelme ugye:D )
2017. márc. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
95%
Nekem volt olyan barátnőm akinek alul körbe volt nyira fül magasságig a haja de sokszor le engedve hordta a haját igy nem is látszott. Konkrétan nem erdekelt mások véleménye mit gondol róla rólam rólunk. Jol éreztem magam vele es ez számított. A Te esetedben kérdező szerintem ez tul csicsás nem akarok a hajadon sakkozni! Egy egyszerű nyiras eleg lenne ra
2017. márc. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem! Mi ezzel a gond???
2017. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
91%

Nem tetszik.

Olyan szép nőiesen meg lehet csinálni a hajat hátul, többféleképpen. Még ha rövid és úgy lóg a haj, az is szebb.

Mivel magamhoz hasonlók vonzanak, kicsi az esélye, h ilyen lánnyal komolyabb kialakulna. Ha ebben eltér a gondolkodásunk, valószínű sok másban is.

2017. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha leengeded a hajad, gondolom nem is látszik.


Na meg gondolom, hogy van egy kialakult stílusod, amit ismer a pasi. Ha pedig ismeri, akkor nem meglepetés neki, hogy bevállaltad ezt.


Másfelől szakító oknak azért nagyon kevés ez, de ha nagyon nem tetszene, akkor kérném a srác helyében, hogy növeszd vissza.


21/L

2017. márc. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
2 hetente tudom valtogatni a mintat, vagy akar csak simara borotvalni, tehat nem marad sokaig ilyen, ez csak egy elso probalkozas volt.
2017. márc. 9. 23:00
 17/34 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen ha leengedem. Nagyon ritkan fogom ossze a hajam, inkabb csak munkaban.

2017. márc. 9. 23:02
 18/34 A legrosszabb válasza:
77%
Ez most a menő? Ez most a menő??? K#rvára öregszek, b#szki.
2017. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Én csak örök lázadó vagyok :D
2017. márc. 9. 23:04
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem sem válóok, lényegtelen, hogy a pasi hasonló stílusú-e. Aki mást mond, az szimplán felszínes és/vagy képtelen szorosan kötődni érzelmileg más emberekhez. Ezt azzal együtt gondolom így, hogy egyébként nekem sem igazán jön be a séró.
2017. márc. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!