Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti ezért elhagynátok...

Férfiak! Ti ezért elhagynátok egy nőt?

Figyelt kérdés

[link]


Gáznak gondoljátok?

A volt barátom aztmondta, hogy ő sohasem engedte volna ezt meg és, hogy undorító.

Más emberek is hasonlóképp...

Ne kelljen már kétségbe esnem! :D



#haj #hajtetkó
2017. márc. 9. 22:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
51%

Én még mindig nem értem, miért jelent ez problémát bárkinek is? Ha nem akarod, nem is látszik! Amúgy meg brutál vagány! :-) Nekem kifejezetten tetszik!

(máshova nem csinálsz mintát? ) :-DDD

Az is tetszene szerintem ;-)

2017. márc. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, leengedett hajjal úgysem látszik ebből semmi, max jobban szellőzik a tarkója.
2017. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
10%
Én egy ilyen vagány lányra vágyom, legyen piercingje, tetoválása, extravagáns (de szexi) külsője... én bírom az ilyet. Egyébként ennek praktikus hatása, hogy jobban szellőzik a fejbőröd a nagy hajad alatt, tehát az hülye, aki emiatt szakít...
2017. márc. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Innen látszik, hogy mindenki csak a külsőségekre megy...

Ha ilyen miatt elhagynál egy olyan akivel jól kijössz akkor te sem vagy ép.

2017. márc. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
39%
Örök lázadó a fszt! Csak már kínjában és unalmában nem tudja, hogy mit kezdjen magával. Egyáltalán nem nőies és visszataszító! Ennyi a véleményem.
2017. márc. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon csúnya.
2017. márc. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak haj.Ha szeret a párod nem dumál bele ilyesmibe. Nem egy 30 centis zöld tarajad van.
2017. márc. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Szerintem illett volna először megbeszélni ezt a barátoddal, vagy ha nem érdekel a véleménye, akkor min. közölni vele, hogy ilyet akarsz. Nem tudom, miért, de nekem is rosszul esne, ha a barátnőm megjelenne egy ilyen hajjal, úgy hogy előtte nem is szólt róla... Mert ez a haj nekem sem tetszik, valahogy taszít az ilyesmi.


Másik oldalról viszont a pasinak sincs igaza, ha csak ez miatt szakít. Biztos van más is a háttérben.

2017. márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem írtam, hogy szakított velem a barátom miatta, mert nincs. :D
2017. márc. 10. 14:59
 30/34 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, mint egy elrontott ananász. Konkrétan ezért nem hagynám el, de elgondolkodnék, hogy vajon miért csinált ananászt a fejéből.
2017. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!