Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A tűzoltók mentők, rendőrök,...

A tűzoltók mentők, rendőrök, hogy bírják elviselni a sok rosszat?

Figyelt kérdés

Pl egy baleset.

Ma hajnalban a 10-es úton a 3. kerület előtt az új 10-es elkerülős szakaszon egy Bmw csapodott frontálisan egy kamionba. A kocsi kigyulladt, konkrétan csak a hátulja maradt meg a többi egy por és rongy halmaz. A sofőr meghalt. Amit a neten láttam képeket az autóról,folyamatosan a szemem előtt lebeg,hogy mi lett a kocsiból és valaki hajnalban ment tartott valahová és így ért véget az élet.

Az átlag ember azér valahol mindig kiváncsi,hogy mi lehetett ott és látni akarja,de nem láthatja,mert elterelik a forgalmat vagy mást. A rendörök mentősök tűzoltók ,ha akaratlanul isde látják, elvégzik a teendőt.

Ilyen hírt a családnak megtudni sem könnyű,mert nem számítanak erre.


2017. márc. 10. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

az orvosokat, ápolókat miért hagytad ki? hisz ők nap mint nap találkoznak a halállal.


ehhez gyomor, elhivatottság szükséges.

2017. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld el, hogy a szexmunkások mennyire unják !!
2017. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ennyire rossz azért nem mindennapos. Többnyire csak a hülyeség megy(kettőt köhint és tüdőgyulladással beküldik kórházba). Egyébként érzelmileg el kell határolódni(csúnyán szólva le kell sz*rni). Aki magára vesz minden apróságot, az nagyon hamar kiég.


Párom mentőzik, ő még örülni is szokott, ha tényleg van meló és nem csak a hülyeség van. Én is eü-ben dolgozom és én is ugyanígy vagyok ezzel.

2017. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Egy idő után már csak darab -darab lesz mint egy szalagmunka. Nem gondolsz arra hogy az ott egy ember és nem vonatkoztatod át magadra a helyzetét csak szakszerűen végzed a melót. Különben nap mint nap lehetne elmélkedni,mennyire értelmetlen és hiábavaló az egész élet és kereshetnéd a kötelet magadnak.
2017. márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%

Megviseli őket is. Nem így kicsit. Pláne amikor halott kisgyerekeket kell kihúzni a roncsok közül, vagy haldokló, síró emberek haláltusáját végignézni.

A többségük lelkileg belerokkan.

2017. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#3, igencsak szerencses helyen dolgozhattok az euben.. en is ott dolgozom , de nekem csak rosszak vannak..sok borzaszto betegseg. Nem 2 kohhintes..
2017. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kis kórház vagyunk csak belgyógyászati osztályokkal. Nincs trauma meg semmi ilyesmi(illetve részemről). Szinte elfekvők vagyunk. Jó azért én is láttam már csúnya dolgokat(pl bejön hogy fullad és áttétes tüdőrákos), meg haltak is meg előttem, de ezek ritkák.

Párom is többnyire csak a combnyaktöréses néniket meg bácsikat látja el. Nemrég volt, hogy egy fiatalember leesett a szikláról és meghalt, de ez egy az elmúlt évből.

2017. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A rossz dolgok érdekesek - az elején így állnak hozzá.


Egyébként meg az embert egy idő után már nem rázza meg a sok szenvedés, haldoklás; hozzászokik. Érzéketlenné válik. Az Ötödik Sally c. könyv ezt elég jól leírja, ha érdekel.

2017. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"embert egy idő után már nem rázza meg a sok szenvedés, haldoklás; hozzászokik"


Dehogy.

2017. márc. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Aki ezt választja az tudja milyen és számít rá. Első pár esetben megterhelő és muszáj beszélni róla mással akár pszichológussal, aztán megszokja az ember. A legfontosabb pedig hogy sosem szabad túl belemélyedni egy esetbe mert akkor elragadnak az érzelmek és a gondolkodás sem lesz tiszta. Élet rendjeként kell felfogni azt ami történik és túllépni.
2017. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!