Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A tűzoltók mentők, rendőrök,...

A tűzoltók mentők, rendőrök, hogy bírják elviselni a sok rosszat?

Figyelt kérdés

Pl egy baleset.

Ma hajnalban a 10-es úton a 3. kerület előtt az új 10-es elkerülős szakaszon egy Bmw csapodott frontálisan egy kamionba. A kocsi kigyulladt, konkrétan csak a hátulja maradt meg a többi egy por és rongy halmaz. A sofőr meghalt. Amit a neten láttam képeket az autóról,folyamatosan a szemem előtt lebeg,hogy mi lett a kocsiból és valaki hajnalban ment tartott valahová és így ért véget az élet.

Az átlag ember azér valahol mindig kiváncsi,hogy mi lehetett ott és látni akarja,de nem láthatja,mert elterelik a forgalmat vagy mást. A rendörök mentősök tűzoltók ,ha akaratlanul isde látják, elvégzik a teendőt.

Ilyen hírt a családnak megtudni sem könnyű,mert nem számítanak erre.


2017. márc. 10. 16:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

X9: DEhogynem. Az általam említett könyvben a pszichiáter égett ki teljesen.

És a szociopaták is a környezeti hatásoktól lesznek érzéketlenek, és szűnik meg bennük az empátia.

2017. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A képzésük során azt is megtanulják, hogyan dolgozzák fel az ilyen eseteket. Megvan ennek a pszichológiai háttere. Muszáj eltávolítaniuk maguktól a megrázó látványt, különben beleroppanának ugyanúgy, mint te, amikor néhány fotót látva belegondolsz, hogy milyen szörnyű. Viccelődnek is egymás között, ami kívülről nézve durvaság, de szükségük van rá ahhoz, hogy ne égjenek ki pár év alatt. Aki nem tud megbirkózni a halállal, az nem áll orvosnak, rendőrnek, tűzoltónak, mentősnek.
2017. márc. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ma ugyan ott,pár merternyire majdnem pontosan a baleset helyszínén egy Jaguar F-type előzött 2 autó között a balra kanyarodó sávban.

Ment előttem egy kocsi meg szemből jött és közötte a sávban előtte a záróvonalon át előzött. Most ha valaki beáll középre,hogy balra menne,akkor bele megy.


Nem igazán tudtam a kép alapján eldönteni,hogy a kocsi tegnap honnan jöhetett,de nagyon összeroncsolódott az alapján szinte elképzelhetetlen,hogyanszedhették ki. A baleset következtében perceken belül meghalt.

Rossz bele gondolni abba,amikor csak hirtelen a fékbe kell lépni. Az se jó,főleg nem,amikor az egész kocsi eleje kb a hátsó ülés sorig gyűrödik! Vagy az ember csak szimlán beszorul..de az,hogy bennég a kocsiban,mert nem tud kijônni. Ezt az illetőt is csak oltás után tudták kiszedni. Vagy a helyszinelés után..nem tudom,de kicsit később szexték ki,azt hallottam. Vagynemtudom. Egyikcikkben olvastam valamit. Gondolom már automatikusan elengedik az ilyet,mert nem tudják megmenteni.. Bár ha a baleset után kb azonnal meghalt akkor esélytelen.

2017. márc. 11. 15:21
 14/15 anonim ***** válasza:
56%
Nekem van egy tűzoltó ismerősöm, 50 évesen nyugdíjba ment, és egész pályafutása során egyetlen holttestet látott. Nagy trauma lehetett, pff...
2017. márc. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
a BMW-s olyan sebességgel csapódott a kamionnak, hogy ő már az ütközés pillanatában meghalhatott, esélytelen egy ilyen erejű ütközést túlélni, "szerencsére" nem a tűzben vesztette életét, ha szabad így fogalmaznom...
2017. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!