Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Duci lányként hogy legyen...

Duci lányként hogy legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés
160cm,80kg vagyok. A fogyással ne gyertek!

2017. márc. 10. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Találj egy pasit, aki szeret és elfogad.
2017. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Így nehéz elképzelni et nekkora. Meg két duci test sem ugyanolyan.


Amúgy találd megazokat a dolokat amik jók neked és csináld azokat. Az örömet ad. És akiven sok az öröm azzal jó.


Mondhatnám úgy is hogy kezd el jó szokásokat kialakítani.

2017. márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Helyes kislány lehetsz, kb 10 év múlva rád nyomulok, ha tartod a súlyod.
2017. márc. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
20%

Én mégis a fogyással jövök.


És itt nem a kilókra magukra gondolok, hanem az addig megtett útra, ami fokozatosan építi az ember önbizalmát.


Elkezdesz sportolni, biciklizni, futni (bár azt elsőre nem ajánlom túlsúllyal), edzeni...ha ezeket kitartóan csinálod, akkor lesz eredménye, amit mások is észre fognak venni, és meglesz a pozitív visszacsatolás. Én csak azzal fogytam közel 10 kilót, hogy bicikliztem, napi 1-2 órát, és nem zabáltam túl magam. Szinte minden ismerősöm megjegyezte hogy jól nézek ki.

2017. márc. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó ez nem jó ötlet, akkor nekem hol maradnak a duci szépségek?
2017. márc. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Legyen humorod. Az sokat szokott segíteni.
2017. márc. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Pedig a fogyás lenne a megoldás. De ha nem játszik akkor maradnak az üres "fogadd el magad" közhelyek. Hiszen könnyebb elfedni a problémát mint megoldani ugye?
2017. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
nem igazán tudom de rengetegen szeretjük a telt lányokat és sokkal szexibb nekem egy telt mint az aki csont és bőr. Szívesen beszélgetnék veled ha te is írj.20f
2017. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ÖNbizalom. Tehát magadból kell szerezned. Ha jó dolgokat mondasz, ami lehet hazugság is, de ha elhiszed, akkor lesz önbizalmad! Csak hinned kell benne, még jobban, mint ahogy egy gívő istenben hisz!


Segítségedre lehetnek különböző önbizalomerősítő tréningek. Én egyetemen voltam önérvényesítési trénngen, szuper volt :)

Pszichológus útmutatása.

Könyvek.

Első és legfontosabb egy egészsége belső kommunikáció. Nekem ebben az erőszakmentes komm. segített, lehet neked más jönne be, de azért ajánlom: Az ablakok ajtók vagy falak c. Könyv, torrenten fent van.

Ez uzán jöhetnek a különböző önismereti önbizalom témával kapcsolatos ismeretek.


Aztán ott van a gyakorlat. Mindenképpen fel kell állítanod egy sorrendet, mi az amitől legjobban félsz, és mi az amitől legkevésbé. És a legkönnyebtől folyamatosan bele kell erőltetned magad a legfélelmetesebb dolgokba, így későb. Nagy önbizalommal.állhatsz egy feladat elé, mert már sokkal félelmetesebbet is megtettél.


Sport, edzés, étrend.

Iszonyat nagy hangsúly van ezen is. Testmozgás magyon sok hormont szqbadít fel, amitől az embr llkileg is erősevbnek.érzi-gondolja magát, hizen a hormonok.ezt elhitetik az aggyal (be van drogozva kb, mimt szerelembe eséskor, csak nyilván nem annyira :) )

Étrend pedig szintén végül a hormonális dolgokon keresztül hat.

Méreganyagok nagy kárt tudnak tenni. Egészségtelen táplálkozás nagyon könnyű utat jelenthet a depresszóba és hasonlókba

2017. márc. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!