Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok verekednétek fiú...

Lányok verekednétek fiú miatt? 😂

Figyelt kérdés

Én nem 😀😂

Most abban a helyzetben vagyok, hogy olyan fiúval keveredtem össze akinek élettársa és gyereke van.

Csak csók volt.

A nővel ha találkoznék tuti nekem jönne 😂😂😂

De szerintem szánalmas dolog fiú miatt verekedni meg úgy egyáltalán...

Tudom hibáztam, de nekem a parom hogy engem verjen meg.

Az ő kapcsolatuk nekem ahhoz semmi közöm hogy a fiú hozzám jött, és megcsalta. Nem tehetek róla. Én szingli vagyok nem tartozom senkinek se magyarázzattal.

Ha én lennék ilyen helyzetben hogy megcsalna egy férfi, nem a lányt mennek megverni, mivel neki semmi köze hozzám.


Ti hogy látjátok az ilyen helyzetek?


Hozzáteszem, nekem ez a férfi volt az első, vagyis vele csókolóztam először.


2017. márc. 13. 21:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
40%
teny hogy a kerdezo egy konnyuveru nocske, de en akkor is azt gondolom lanyok hogy ilyen esetben inkabb a pasitok tokét kene elkapnotok s csinalni vele valami fajdalmasat mert teny hogy a kerdezo is hibas de a pasi itt az igazi szemetlada, es megis mindenki a kerdezot verné meg, nem ertem en ezt.
2017. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!