Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, ha tetszik nektek...

Fiúk, ha tetszik nektek valaki az utcán leszólítjátok? Ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
Illetve ha egy lány menne oda, akkor adnátok neki egy esélyt (akkor is ha elsőre nem tetszik) a "bátorsága" miatt?

2017. márc. 14. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon szoktam. Ötlet és bátorság hiányában hagyni szoktam ezeket a "lehetőségeket".


Hogy adnék-e esélyt neki az attól függ, hogy hogyan néz ki. Nyilván ha 300Kg-s és 2foga van akkor nem. De átlagos és szimpatikus akkor persze.

De nyilván függ, hogy milyen fiúkhoz mész oda.

2017. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán szólítgatok le senkit akármennyi is tetszik, egyrészt lehet rossz szándékot gondol bele és ezzel együtt le koptat, utána meg én szégyenkezzek...

Olyan adódik néha hogy idegen csajjal szemezünk, egy-egy mosoly után pedig megy mindenki tovább. Mondjuk ilyenkor már oda lehetne menni.

24F

2017. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem szoktam leszólítgatni. Előfordult már, de kiderült a csajról hogy egy idióta, szóval többet nem csinálom, csak ha nagyon biztos vagyok benne hogy a csaj nem retardált.


"adnátok neki egy esélyt (akkor is ha elsőre nem tetszik) a "bátorsága" miatt?"

Miért ne adnék? Nem egy tipikus lány vagyok, aki rávágja hogy "van párom.".

2017. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik akkor leszólítom. Két párom lett ezáltal hogy "bátor" voltam. Nem annyira vissza utasítóak szerintem az emberek. Bár pszichológiát tanulok, és mellette Paul Ekman könyveket olvasok. Véleményem szerint ha barátságosan, a személyes terét nem sértve megy oda valaki egy idegenhez, akkor nem fogják elutasítani. Ha el is utasítják akkor csak burkoltan, és nem lesz olyan érzése mintha visszautasították volna.
2017. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez sok mindentől függ de ha szemezünk meg rám mosolyog és tetszik akkor leszólítom ha egyedül van... ha nincs egyedül akkor nagyon jó csajnak kell lennie hogy leszólitsam de nála először szemkontaktus és mosoly ha ő is akkor megyek.
2017. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2017. márc. 14. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik, akkor is leszólítom, ha keresek egy utcát ;)..., amit félreértenek persze:D


Első gondolatban igen, aztán fusson a fene bármely szekér után az élet 3x-e elteltével, mert mindig csak ráfizetés időben, érzelmekben és anyagiakban végül...viszont a lapot nem kérve, miért kell tovább kelletnie magát? Növeli az ellenszenvet...

Ha a leány jönne, nagyon talán...

2017. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!